Znikająca podkomisja smoleńska. Szukamy ekspertów Macierewicza

1
3422

W gruncie rzeczy to doskonała wiadomość. Oto zniknęła rządowa podkomisja, która od wielu lat bezskutecznie usiłowała podważyć raport Komisji Millera, który szczegółowo wyjaśnił przyczyny smoleńskiego wypadku lotniczego. Prawo i Sprawiedliwość wokół Smoleńska zbudowało religie, przez lata opowiadano bajki o zamachu.  Kłamstwo smoleńskie było fundamentem państwa PiS. Obecnie fundament rozleciał się w drobny mak.

Podkomisja przyleciała nawet do Chicago, gdzie w jednym z hoteli opowiadała brednie o zamachu, o wybuchach, materiałach wybuchowych. No i co, minęły lata, wydano miliony złotych na konferencje prasowe, ochronę miesięcznic, podczas których Naczelny Kłamca Państwa PiS Jarosław Kaczyński, co miesiąc bredził, przekonywał, że już, już jesteśmy blisko Prawdy! Badania rzekomo prowadzono na najlepszych uniwersytetach świata.

No i tak dotarliśmy do roku 2019. Zdaje się, jeżeli się nie mylę, taki rok obecnie mamy. Dziennikarze spostrzegli, iż jak w wyszukiwarce na stronie internetowej Ministerstwa Obrony Narodowej wpisze się Podkomisja Smoleńska wyskakuje komunikat „nic nie znaleźliśmy”. Tyle lat poszukiwań. I figa z makiem.

Stare numery podkomisji smoleńskiej także nie działają. Słyszymy w słuchawce znany komunikat: ‘Nie ma takiego numeru”. Kiedy już dziennikarzom uda się dodzwonić do Antoniego Macierewicza, ten grzecznie odpowiada ;”dziękuję i szybko się rozłącza.

Dodajmy, iż MON na nową stronę internetową. Na starej była zakładka z nialo-czerwoną szachownicą, ale teraz zniknęła. Dziennikarze więc rozpoczynają poszukiwania Podkomisji. Wysyłają listy na stary adres podkomisji. Niestety okazuje się, że elektroniczny adres podkomisji nie istnieje.

Podkomisja wyparowała. Przez lata prezes PiS opowiadał bajki o smoleńskiej katastrofie. Dzielił Polaków, wydano miliony złotych na zabezpieczenie miesięcznic. I co? Podkomisja wyparowała, nie ma jej. Opowiadanie bredni o katastrofie smoleńskiej, to wielka ściema Prawa i Sprawiedliwości Podkomisja od początku była wielką ściemą!

Pis-owi nie udało się nawet sprowadzić do Polski wraku pechowego tupolewa. Klapa totalna. Szkoda słów.

Wspomnień czar. I pomyśleć, że kiedyś wraz z Piotrem Włodarczykiem w Chicago cały dzień słuchaliśmy smoleńskich farmazonów Podkomisji Macierewicza! Ekspert Podkomisji nawet fizycznie zaatakował Piotra, sceptycznie nastawionego do opowieści o wybuchu, jaką nas raczono.

Foto: Pinterest

Wideo: @24g Rozwiązanie

1 Komentarz

  1. I ten temat, czyli temat zamachu (morderstwa i zbrodni !!! -tak to było określane) pod Smoleńskiem powinien być tematem ciągle drążonym i przypominanym przy każdej okazji. Jakoś dziwnie szybko opozycja zapomniała smoleńskie kłamstwa. Trzeba i należy dopytywać się co z ustaleniami Komisji?

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: