Ziobro wspiera faszystowskich młokosów

0
110


Policja w Szczecinie przeprowadziła rewizję w mieszkaniu lokalnego polityka pisowskiej przystawki Solidarnej Polski, Dariusza Mateckiego. Jak się dowiedzieliśmy w mieszkaniu Mateckiego, policja zabezpieczyła dokumenty oraz nośniki informacji w postaci komputerów. Rewizję u Mateckiego przeprowadzono  po zgłoszeniu do Prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez Mateckiego przez Ośrodek Monitorowania zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Sprawa jest poważna, polityk w wyborach popierany przez Zbigniewa Ziobro, podejrzewany jest między innymi o utrzymywanie kontaktów i współpracę z międzynarodowymi organizacjami terrorystycznymi prawicowych ekstremistów.

Matecki między innymi zarządzał stronami internetowymi zajmującymi się rozprowadzaniem hejtu wobec grup uznawanych za niepożądane. Matecki wzywał do „dezynfekcji” Szczecina ze środowisk,  LGBT, czarnoskórych nazywał „asfaltem:”,muzułmanki „śmieciami”.

Krytykowali go lokalni politycy PiS, uważając, że reprezentuje nieznane im standardy. W wyborach do parlamentu przegrał z kretesem, choć osobiście wspierał go Zbigniew Ziobro, lider Solidarnej Polski.

Należy zapytać kim tak naprawdę jest Zbigniew Ziobro? Dariusz Matecki nie jest pierwszym faszystą wspieranym przez Ziobrę. Ziobro utrącił dochodzenie przeciwko Międlarowi przenosząc dochodzenie z Prokuratury we Wrocławiu do Białegostoku.

Czym tak naprawdę jest Solidarna Polska? W środowisku PiS mamy Banasia, współpracującego z gangsterami, mamy wprowadzenie mafii vatowskiej do Ministerstwa Finansów, mamy kibolskich gówniarzy, rzekomych patriotów, w istocie będącymi żołnierzami mafii. Teraz mamy faceta związanego z międzynarodowym, prawicowym terroryzmem. Kim tak naprawdę jest Zbigniew Ziobro, facet, niszczący polskie sądownictwo, likwidujący trójpodział władzy? Uzasadnione jest pytanie, czy to wspieranie, faszystowskiej gównażerii oddaje prawdziwe poglądy polskiego Ministra Sprawiedliwości, choć należałoby powiedzieć raczej Ministra Niesprawiedliwości.  Kim pan jest panie Ziobro!Wielu pana młodych współpracowników związanych jest ze środowiskami kibolskimi, będących tak naprawdę oddziałami zorganizowanej przestępczości, to oni, przy często biernej postawie policji i prokuratury prowadzą handel narkotykami, zajmują się  tradycyjną gangsterką. To ludzie wspierani przez Zbigniewa Ziobro! Matecki pisząc o czarnoskórych jako o „asfalcie”, był pracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości!  Kim pan jest panie Ziobro!

Foto: Portal Strajk.pl

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: