Zastrzelono kobietę, sprawcę zamieszania w Wszyngtonie

0
391

Bardzo niejasne informacje nadchodzą na temat incydentu jaki miał miejsce w Waszyngtonie. Kobieta jadąca samochodem, w którym było także dziecko usiłowała sforsować tak zwany “check point” w okolicy Białego Domu. Nie jest to wejście do Białego Domu, położone jest trzy bloki od bramy wiodącej na teren Białego Domu. Nie da się tamtędy bezpośrednio dojechać do Białego Domu.

Nie jest jasne co działo się potem. Kobieta zabłądziła, albo się wkurzyła, w każdym bądź razie zaczęła jechać w kierunku Kapitolu. Natychmiast ogłoszono alarm w Kapitolu. Ustawodawcom nakazano zamknięcie się w ich biurach. Pojawił się helikopter FBI, snajperzy, policja. Kobieta została, zastrzelona.

Policja nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, czy kobieta była uzbrojona. Świadkowie słyszeli dwie serie z broni, nie potrafili jednak powiedzieć kto strzelał. Na dobrą sprawę wiemy, że nie był to atak terroru. Nie wiemy więc, czy kobieta była uzbrojona. Na Pensylwania Avenue pojawiły się dziesiątki samochodów, wyglądało jakby miała wybuchnąć III wojna światowa. Amatorskimi kamerami nagrano pościg za samochodem. Wyglądało jak na filmie.

Na razie za wcześnie na wyciąganie wniosków. Poczekajmy na kolejne informacje. Nie wiadomo kim była zastrzelona kobieta, nie wiadomo jakie były jej intencje. W mediach opowiadają głównie banialuki o tym jaki zagrożeniem może być samochód itd. Ranny został jeden policjant, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nic nie wiemy na temat dziecka, jakie rzekomo było w samochodzie.

 

AJ

 

Foto: Denver Post

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: