Zamordowano chłopca, teraz już nie wszyscy współczują

0
5566

Zamordowano chłopca, teraz już nie wszyscy współczują.
Ideologia śmierci dla każdego, kto nie jest prawdziwym, katolickim Polakiem zbiera żniwo. Wszyscy współczuli, że tak młody, miły i spokojny chłopiec stracił życie w szkole.
Tragedia!
Gdy jednak okazało się, że zamordowany był innej wiary, a mordercami młodzi religijni narodowcy, którzy wcześniej znęcali się nad nim, media i władze umilkły.
Znaczy się, co?
Jak nie katolik, to można z nim “na drzewo zamiast liści”?
Czekam tylko z obawą na zmianę reakcji i na pochwałę dla morderców tak, jak PiS chwali mordowanie ludzi innej wiary przez “Burego” i uczy o tym w szkole.

Gdzie są władze z wyrazami współczucia, gdzie media z opisem zdarzeń?
Czy dumny kościół ze swoich religijnych wychowanków szkolnych weźmie oprawców Kuby w obronę, jak pedofilów?

Katolicka pochwała męczeńskiej śmierci, stawiania i noszenia krzyży, indoktrynacja religijna dzieci od przedszkola zaczyna przynosić efekty. Jeśli chcesz zapytać, jakie, to zapytaj rodziny zamordowanego Kuby.

Przy tej sprawie mam też inne pytanie. Dlaczego media milczą na temat samospalenia się człowieka przed Kancelarią Rady Ministrów w dniu 30.04? Wiadomo tylko, że zmarł. Jednak zostawił list i nie był anonimowy! Nie odebrał sobie życia w samotności, tylko zadał cierpienie publiczne, czy więc nie powinniśmy wiedzieć, co chciał nam przekazać poprzez tą straszliwą śmierć?

http://thefad.pl/aktualnosci/mezczyzna-podpalil-sie/…

Czyżby władzy i ta śmierć była solą w oku? Nie pasuje ona do propagandowej strategii partii rządzącej?
A czy to nie jest dowód, że inne niż PiS-owskie media w Polsce nie mają nic do powiedzenia i w przestrzeni medialnej wszystko jest tylko narracją PiS-u?

Nie ma mojej zgody na igranie życiem innych przez PiS-kościelną ideologię.

Dla mnie każdy człowiek jest święty, a nie idiotyczny obrazek z tęczą, z JPII na ścianie klasy lekcyjnej w szkole, czy krzyżyk w sejmie. To one dzielą Polaków i krzyczą nienawiścią ze ścian do wszystkich, którzy ten prosty przekaz rozumieją.

Adam Mazguła

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: