Żądamy dymisji Macierewicza

5
632

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej poseł Tomasz Siemoniak poinformował na konferencji prasowej, że sejmowa Komisja Obrony Narodowej w środę rano zajmowała się wnioskiem Platformy Obywatelskiej o odwołanie Macierewicza. Jak relacjonował, na posiedzeniu komisji nie pojawił się minister obrony, PiS uniemożliwił dyskusję nad wnioskiem co jest ograniczaniem mandatu posłów opozycji i zaprzeczeniem idei parlamentaryzmu.

Minister Macierewicz doprowadził do osłabienia zdolności obronnych państwa. Ponadto szef MON działa w zmowie w sprawach dotyczących zakupów uzbrojenia dla wojska. Macierewicz jest człowiekiem niepoważnym i powinien zostać odwołany.  Politycy PiS panicznie boją się dyskusji na temat wyczynów Macierewicza.

W polskim Sejmie dyskusja nad odwołaniem Macierewicza. Pani premier Beata Szydło jest zwyczajnym kłamcą, obrońcą nepotyzmi i przetargowego złodziejstwa. Debata ze strony PiS jest zupełnie niemerytoryczna, pozbawiona sensu.  PiS nie potrafi odpowiedzieć na żaden zarzut pod adresem ministra. Mieszanie Smoleńska do debaty pokazuje także, iż intelektualnie obóz PiS jest miałki.

Więcej w materiale wideo

Wideo; platformawideo

Foto: Na temat

5 Komentarze

    • Rozumiemy, że jego fałszowanie dowodów smoleńskich w celu wywoływania awantur podoba się 1/3 społeczeństwa. Im nie przeszkadza agresja i nieprofesjonalizm, co wykazaliśmy niezależnie nieraz. Spotykały nas za to wyzwiska i wmawianie, że przepisaliśmy z Gazety Wyborczej. Robią to trolle PIS i amatorzy. I na tym polega tragedia narodu, jaką teraz przeżywamy. I temu się przeciwstawiamy! Takim ludziom na stanowiskach, którzy wykrzykują swoje obsesje.

    • A ja odpowiadając Ani zgadzam się, że Jarosław Kaczyński jest najwybitniejszym badaczem kosmosu w dziejach ludzkości. Einstein z teorią względności odpada.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: