Wzrost zachorowań na odrę o 982%

0
312


Odra staje się coraz poważniejszym zagrożeniem dla Polaków. Odnotowano ponad 900% więcej zachorowań niż jeszcze kilka lat temu. To bardzo niebezpieczna sytuacja dla całego społeczeństwa. Odra czyli wirus PZH atakuje polskie społeczeństwo.

Ogromny wzrost zachorowań jest bardzo niepokojący gdyż przekroczył już 900%. Jeżeli sytuacja ta utrzyma się, będzie ona wielkim zagrożeniem dla wszystkich ludzi.

W pierwszych dwóch miesiącach tego roku stwierdzono 314 zachorowań na Odrę, w stosunku do 28 zachorowań w identycznym okresie ubiegłego roku, co stanowi wzrost o 982%.

Tak znaczący wzrost zachorowań może być wynikiem działań antyszczepieńkowców, którzy odmawiają szczepienia swoich dzieci, gdyż obawiają się, że szczepienia mogą wywołać u ich pociech inne konkretne schorzenia.

Trzeba pamiętać, iż choroba bardzo szybko rozprzestrzenia się drogą kropelkową wśród osób nieuodpornionych. Wirus atakuje osoby niezależnie od ich wieku, zaś w skrajnych wypadkach może wywołać epidemię.

Pierwsze objawy występują zazwyczaj w 10, 12 dni od zarażenia. Na cztery dni przed wystąpieniem charakterystycznej wysypki można zaobserwować wiele charakterystycznych objawów dla grypy i przeziębienia. Rozwój choroby powoduje, że temperatura może wzrosnąć nawet do 41 stopni.

Od redakcji. Jest tak, że rozmaite dziwne ruchy, rozmaici antyszczepieńkowcy cofają Polskę w cywilizacyjnym rozwoju. To fakt.

Foto: WP Wiadomości

Wideo: @Dieta i Odchudzanie

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: