Wyszło chamstwo pisowskiego reżimu

1
421


Śmiało można powiedzieć, iż jak słoma z butów, w ostatnich dniach wyszło całe chamstwo pisowskiego reżimu. 10 kwietnia obnażył tę nicość i głupotę pisowskiej elity. Czytając raport Millera jasno widzieliśmy, iż do katastrofy smoleńskiej doprowadziła rażąca pogarda dla obowiązujących procedur i dla zdrowego rozsądku. Do katastrofy doprowadziło przeświadczenie, że pisowska czołówka ulepszona jest z lepszej gliny, co tak jakieś procedury, przecież oni stoją ponad prawem, ich prawo nie obowiązuje.

Polaków zamknięto w areszcie domowym, skretyniali polscy policjanci na rozkaz pisowskiego reżimu prześcigają się w wypisywaniu mandatów  i szykanowaniu obywateli, zupełnie jak kiedyś Służba Bezpieczeństwa. W końcu przecież po to pisowska banda, po to zawłaszczała sądy, aby stać ponad prawem, aby nikt nie przeszkadzał pisowskiej mafii.

10 kwietnia Polacy siedzieli w areszcie domowym, pisowska wierchuszka urządziła sobie jawną schadzkę na placu Piłsudskiego w Warszawie, podczas której uczono pamięć 98 niepotrzebnych ofiar smoleńskiego wypadku lotniczego.  Złożono kwiaty pod pomnikiem najgorszego prezydenta wolnej Polski Lecha Kaczyńskiego.

Dla Polaków zamknięto nawet cmentarze. Nie dla wszystkich jednak, gdyż w Polsce są równi i równiejsi. Dyktator Polski Jarosław Kaczyński, limuzyną wjechał sobie na zamknięty cmentarz powązkowski w Warszawie. Tam czkali już na niego księża, także reprezentujący organizację stojącą ponad prawem, czyli Kościół katolicki.  Bezczelne zachowanie pisowskich liderów nie wymaga komentarza. Odpowiednie przymiotniki charakteryzujące reżim, każdy może sobie dopisać.

Wideo: @Zbyszek G

1 Komentarz

  1. Nie ma takich przymiotników które mogłyby adekwatnie opisać tę zgraję no chyba że ŚCIERWOMICROPHONE się odezwie wtedy rzeka wazeliny jest bez końca.Wtedy różne waldki miłosze adamy jákały i cała paleta polonijnego bezmógowia ma okazję się wykazać

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: