WOŚP licytuje obiad z Donaldem Tuskiem

0
430


W niecodziennej licytacji, której środki zasilą WOŚP, padają wysokie sumy. Donald Tusk zaangażował się w 27. już edycję Orkiestry. WOŚP wspiera wielu polityków i gwiazd rodzimego show-biznesu.

Najczęściej inicjatywa Jurka Owsiaka jest wspomagana przez licytacje gadżetów i produktów, które znane osoby używają na co dzień. Nietypowa aukcja. Donald Tusk oferuje… spotkanie w Brukseli Były premier postawił jednak na inną konwencję. Zwycięzcy internetowej aukcji – której środki rzecz jasna zasilą WOŚP – zaoferował… wspólny obiad w Brukseli, a nawet partyjkę Scrabble.

– Zapraszam serdecznie do Brukseli na obiad i – dla chętnych – na partyjkę scrabli – powiedział Donald Tusk w krótkim video dla serwisu Kreciola.tv. Nagranie krąży po sieci, dostępne jest również na specjalnej aukcji Orkiestry, którą koordynuje serwis Allegro.pl. Czytamy na niej, m. in. że zwycięzca aukcji może liczyć na zwiedzenie siedziby Rady Europejskiej, pamiątkowe zdjęcie, oraz wspomniany obiad i egzemplarz gry scrabble (z możliwością zagrania z Tuskiem). Aukcja nakręca Polaków. Nie brakuje chętnych, stawka spotkania z przewodniczącym RE była do tej pory podbijana 17 razy. W momencie ukazywania się artykułu na Pikio.pl stawka jest wysoka.

Chętny na spotkanie z Tuskiem ma wyłożyć… 27,3 tysiąca złotych! Zaznaczmy, że w aukcji zawarty jest istotny zapis. Zaproszenie do Brukseli nie obejmuje kosztów przejazdu do stolicy Belgii i ewentualnego noclegu. Sam termin będzie później ustalany ze zwycięzcą, który będzie mógł zabrać na spotkanie z Donaldem Tuskiem osobę towarzyszącą. Skoro jednak w licytacji padają już takie sumy, to i dotarcie do Brukseli nie wydaje się problemem. Setki tysięcy za spotkanie Tuska Rzecz jasna nie ma innej możliwości odbioru „usługi” jak osobiście.

Do końca licytacji pozostało 18 dni. Aukcja zakończy się 30 stycznia. Zwycięzca będzie mógł również liczyć na specjalnie wystawiony przez WOŚP certyfikat. Spotkania z Tuskiem były już przedmiotem licytacji przy poprzednich edycjach WOŚP. Przed dwoma laty zwycięzcy musieli zapłacić… 740 tys. zł!, co jest rekordowym wynikiem w licytacjach Orkiestry. Możemy spodziewać się, że w tej nietypowej licytacji cena zostanie podbita wiele razy.

Co najważniejsze – z korzyścią dla potrzebujących wsparcia Orkiestry, z której dotowane jest medyczne i sprzętowe wsparcie. Wspaniały gest Donalda Tuska z okazji WOŚP. Może paść rekord.

Foto: express.co.uk|

Wideo: @Życie 24h

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: