WOŚP gra donośnie i bardzo głośno w Polsce i na świecie

0
361

Dzisiaj finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra głośno i donośnie w Polsce i na całym Świecie.  Mnóstwo koncertów, rozmaitych imprez, aukcji. Nie tylko polskie gwiazdy na aukcje wystawiają rozliczne cenne przedmioty. Na przykład przebojem jest licytacja przejażdżki rowerowej z Radosławem Sikorskim w Bydgoszczy.

Orkiestra Owsiaka przez kilka porannych godzin zebrała już ponad 18 milionów złotych, więc bardzo prawdopodobny jest kolejny rekord. Finał Orkiestry stał się w Polsce ważną instytucją społeczeństwa obywatelskiego.

Oczywiście politycy PiS, ale także Kościół katolicki  nie cały, gdyż wielu księży włączyło się w WOŚP, nie lubią Orkiestry, gdyż ni lubią niczego co odbywa się poza ich kontrolą. Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości bredził w telewizji, iż Orkiestra promuję cywilizację śmierci. Głupie wpisy na twitterze zamieściła była już premier Beata Szydło.  Nie ma znaczenia to, że Telewizja Publiczna Kurskiego stosuje metody rodem z Korei Północnej, aby tylko na ekranie pisowskiej szczekaczki propagandowe,j nie pokazać serduszka Orkiestry.

Widząc idiotyczne komentarze Jakiego, czy Szydło popatrzmy jak donośnie gra Orkiestra! Popatrzcie  jag głośno i donośnie gra Orkiestra i zobaczycie, że po drugiej stronie Jakiego, Szydło nie ma nikogo, jest pustka. Prawda zwycięża, gdyż Prawda i szczera chęć pomocy stoją za tą wielką obywatelską inicjatywą.

Finał także w Copernicus Center, gdzie będzie się działo! Oj, Będzie! Zapraszamy do Copernicus Center, warto tam przyjechać, aby wesprzeć Orkiestrę!

Tak grał WOŚP w Chicago rok temu!

Wideo:Marek Piasecki/Youtube

 

Foto: Poland 24tv

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: