Wkrótce kolejna hucpa na Krakowskim Przedmieściu

0
1480

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od kolejnej  miesięcznicy, czyli politycznej hucpy jaka odprawiona zostanie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.   W kulminacyjnym momencie pojawi się człowiek na drabince, aby po raz kolejny opowiedzieć, że” będzie prawda o Smoleńsku”. My  zaś w najlepszym, wypadku jesteśmy łotrami.  Ostatnio bywało gorzej, niż łotry, ale może wcześniej prezes zje dobry obiad, co poprawi mu humor. Wygląda na to, że pisowskiemu aparatczykowi, Mariuszowi Błaszczakowi nie udało się zastraszyć Obywateli RP i ci po raz kolejny przeszkadzać będą, choremu z nienawiści facetowi na drabince.

Może wcześniej mundurowi Błaszczaka, hańbiący mundur polskiego policjanta, wyłapią niektórych Obywateli pragnących wyrazić swoje niezadowolenie z działań Kaczora i jego bandy. Trochę zaczyna to przypominać zabawę w ciuciubabkę, podchody ,jakie urządzano sobie z bezpieką w Gdańsku, gdy w związku z rocznicami,  staraliśmy dostać się pod pomnik Sobieskiego, czy w okolice stoczniowej bramy.  Religia smoleńska, smoleńskie kłamstwo staje się oficjalną doktryną obecnego, zakłamanego państwa polskiego. Mało kto już w ten mit założycielski wierzy, ale PiS to propaguje. Nawet w polonijnych sobotnich szkołach opowiadają dzieciom o zamachu.  Oczywiście nie wszędzie, to cięgle jeszcze incydentalne przypadki, ale nawiedzonych, zwłaszcza w polonijnym Chicago nie brakuje. Pod tym względem mamy urodzaj.  Nie ma sensu filozofować.  Moim zdaniem, znakomitym komentarzem do tego co wydarzy się za kilkadziesiąt godzin jest ta Piosenka Cykliczna poniżej na wideo.

Oczywiście wyrażam swoją solidarność ze wszystkimi łamiącymi pisowskie anty prawo.  Solidaryzuję się ze wszystkimi szykanowanymi przez  pisowską policję, z powodu, iż nie dali się zastraszyć Kaczorowi i Błaszczakowi.

Wideo: Piosenka Cykliczna : Andy Klukos /Youtube.

Autor piosenki dodał następujący komentarz: “Piosenka Cykliczna” będzie ukazywała się co miesiąc w nowej wersji tak długo jak długą będą odbywały się te pseudo-religijne spotkania.
Jestem przeciwny wykorzystywaniu katastrofy pod Smoleńskiem do celów politycznych.

Foto: Super Express

Andrzej Jarmakowski