Wiganna Papina: Seks jest jak jedzenie

0
467

Stylistka uważa, że w Polsce zbyt mało mówi się o seksie. Popiera edukację seksualną, zaznacza jednak, że powinna ona kłaść większy nacisk na miłość. Seks bez uczucia jest bowiem dla gwiazdy wyłącznie rodzajem sportu.

Wiganna Papina popiera kampanię #SEXEDPL, której inicjatorką jest znana modelka Anja Rubik. Zdaniem stylistki seksualność stanowi naturalną część ludzkiego życia, w Polsce jednak wciąż traktowana jest jako temat tabu. O potrzebach erotycznych, antykoncepcji, chorobach wenerycznych i inicjacji seksualnej mówi się zbyt mało, dlatego rzetelna edukacja młodzieży w tym zakresie jest niezbędna.

Seks jest jak jedzenie i strasznie szkoda, że robi się z tego jakieś wielkie halo – mówi Wiganna Papina agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Stylistka podkreśla jednocześnie, że edukacja seksualna nie powinna ograniczać się wyłącznie do fizycznego aspektu życia erotycznego. Równie dużo uwagi należy poświęcić emocjom, zwłaszcza miłości, bo to ona jest, według gwiazdy, istotą ludzkiego życia. Seks uprawiany wyłącznie dla zaspokojenia potrzeb ciała Papina uważa wyłącznie za rodzaj sportu.

– Powinien być szerszy wydźwięk i naciskanie jednak na miłość – ja mogę to powiedzieć po tylu latach – bo to jest jak z jedzeniem, inaczej smakuje w barze mlecznym, a inaczej smakuje wykwintna kolacja w pięknym miejscu mówi stylistka.

Zdaniem stylistki ludzie niepotrzebnie odrzucają prawa religijne, które mówią właśnie o łączeniu seksu z miłością. Przyznaje jednak, że do zrozumienia i akceptacji tych nakazów zazwyczaj dochodzi się z wiekiem.

Tekst i wideo: Agencja Newseria.pl

Od redakcji. Z ostatniej chwili.Dowiedzieliśmy się, iż rząd PiS planuje podniesienie podatku na prezerwatywy o 300%. Ponadto Sejm pracuje nad możliwością używania przez aptekarzy tzw. Klauzuli sumienia, co umożliwiłoby, niektórym  wprowadzenia w swoich aptekach, zakazu sprzedaży środków antykoncepcyjnych.  O to tutaj chodzi przede wszystkim. Dotarły do nas także informacje o próbach sprawdzania dziewictwa u gimnazjalistek, państwo PiS staje się ponurym zjawiskiem. W państwie islamskim oraz w Iraku sprawdzane jest dziewictwo kobiet wstępujących w związki małżeńskie. Jak widać tak zwane państwo islamskie jest wzorem dla PiS.

Foto: Pudelek TV

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: