Wielebny zapładniacz Tymek Szydło?

1
284

W

Pamiętacie ile radości było u pani premier, kiedy jej syn otrzymywał święcenia kapłańskie? Telewizja publiczna, czyli Kurwizja Kurskiego przeprowadziła nawet transmisję z tego wydarzenia. Synowi premier wróżono szybką karierę w Kościele, niektórzy już widzieli Go już w szatach biskupich i tu nagle kariera uległa przerwaniu. Plotka, powielana w wielu mediach głosi, iż ksiądz spłodził potomka z 16-letnią dziewczyną.

 Telewizja publiczna nie przeprowadziła bezpośredniej transmisji z chrztu dziecka księdza, co uznać należy za skandal i wielkie niedopatrzenie.

Premier Szydło wielokrotnie apelowała Do Polaków, aby  lepiej się rozmnażali,

co jej syn być może potraktował na serio i zabrał się za zwiększenie ilości Polaków na Ziemi.

Co się obecnie dzieje z księdzem? Ano właśnie. Plotki głoszą, iż Tymek  przebywa w okolicy mamusi w  Brukseli, czy z mamą dziecka? Może mama jest razem z Ojcem, co jest możliwe, pod warunkiem oczywiście, iż rodziny nie skoczyły sobie do gardeł.

Jeszcze jeden przykład kościelnej hipokryzji.  Ksiądz też człowiek i swoje potrzeby ma, jakoś je trzeba realizować.Nie wiemy, czy syn Pani premier będzie odpowiadał za nielegalną edukację seksualną 16-latki, o czym obecni wiele się mówi, zaś PiS popiera ustawę zakazującą edukacji seksualnej. Biedny Tymek! Po wprowadzeniu ustawy prokuratura Ziobry zada aby aby politycy PiS spokojnie edukowali seksualnie nieletnie, na przykład w hotelu na godziny pana Banasia, lub w agencjach towarzyskich Podkarpacia.

Prawnik księdza Szydło dementuje plotki, ale ksiądz zniknął i wziął bezterminowy urlop zaledwie dwa lata po rozpoczęciu posługi. Zapadła tajemnicza zasłona. Co ma zostać za  nią ukryte?

Foto: kurier Lubelski

Wideo: @Zbyszek G

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: