Wersalu już nie będzie

2
147


Trudno opisać dzisiejszą awanturę w Sejmie. Wrzaski krzyki oburzenia. Choć mnie już nie nic nie zdziwi. Dyktator Polski, Jarosław Kaczyński wielokrotnie wyzywał swoich przeciwników od najgorszych. Byliśmy „mordami zdradzieckimi”, a dzisiaj zostaliśmy hołotą. To nie jest żaden język nienawiści, jak się go czasem nazywa. Jarosław wprowadził na polityczne salony język knajacki, wywody rodem, spod budki z piwem. Zostaliśmy dzisiaj hołotą, jeszcze usłyszymy znacznie gorsze rzeczy. Jestem przekonany o tym.  Wszystko przed nami.

Barbara Nowacka miała rację wskazując na podłość Jarosława Kaczyńskiego. Jego żadne przepisy nie obowiązują. On stoi ponad prawem. On jako ten, stojący ponad prawem, mógł spokojnie jechać na cmentarz. Nie mogła tego uczynić Barbara Nowacka, choć jej matka, ofiara katastrofy smoleńskiej spoczywa na tym samym cmentarzu, co matka Kaczyńskiego.

Kaczyński nie jest wyjątkiem w PiS. On z knajackiego języka, z pomówienia, pospolitego, bezczelnego kłamstwa, uczynił standard debaty publicznej.

Miał zdolnych uczniów jak Krystyna Pawłowicz i wielu innych pisowskich łajdaków.

Przypomnijmy sobie tylko słynne smoleńskie miesięcznice. Tam każde wystąpienie Kaczyńskiego było politycznym bluzgiem, jakby Kaczyński chciał zagłyszyć prawdę o katastrofie, że jego pisowska mentalność, brak poszanowania procedur, przeświadczeniem że jesteśmy z lepszej gliny, nam żadna mgła nie straszna, doprowadziły do tej katastrofy.

Tam podczas każdej miesięcznicy, ale i posiedzenia sejmowego obrażano rozum i tych, którzy przysłowiowej piątej klepki, nie wyrzucili jeszcze do posortowanych śmieci.

Niestety wobec tych chuligańskich wybryków, jesteśmy bezbronni,gdyż w polityce obowiązuje jakiś kretyński, nie pisany układ, zabraniający nazywania rzeczy po imieniu.  Podobnie jest w mediach, wydawcy albo są agentami Kaczyńskiego, albo postanowili się dobrowolnie rozbroić. Bo trzeba być miłym i kulturalnym. To sobie bądźcie, ale ja się na to nie pisze. Nie będę ani kulturalny, ani miły.

Niestety Pisowska hołota, nazywajmy rzeczy po imieniu, nie rozumie normalnego języka. Do niej, to trzeba, z grubej rury.  Tylko taki język, ta mafijna mafia rozumie. Gdyż Polską obecnie rządzi przestępcza mafia. Jak cudownie Sejm obronił ministra Szumowskiego. Sejm dał pisowskiej mafii przyzwolenie na kradzież mienia publicznego, na pospolite złodziejstwo. Tak należy to traktować.

Pisowskiej mafii nie można nawet traktować jak gangsterów. Przy PiS, taki Al Capone był niezwykle przyzwoitym człowiekiem. Al Capone, nie kradł, jedynie sprzedawał alkohol. Dzięki Niemu czasu idiotycznej prohibicji, nie trzeba było przetrwać, o suchym pysku. Al Capone, z własnych pieniędzy, ufundował kawałek słynnej drogi „Route 66”. Czy wyobrażacie sobie, aby Morawiecki ufundował coś z własnych pieniędzy? A może Kaczyński albo Brudziński? Oni tylko potrafią kraść! Jak Szumowski. W każdym normalnym kraju Szumowski dawno wyleciałby z urzędu. Niestety Polska przestała być krajem praworządnym.

Dlatego nie oczekujcie wersalu, te czasy minęły bezpowrotnie. Kaczyński i jego banda, o to się postarali.

Andrzej Jarmakowski

Wideo: Zbyszek G

2 Komentarze

  1. No nie ma wersalu,wersalki sie ino ostaly nawet na glebie Lincolna.
    Nie ma wersalu…stad zapewne na PfP brak zyczen TFU!urodzinowych(18.VI) dla zwyklego posla,niezwyklego prezesa i nadzwyczajnego okazu istoty ponoc rozumnej – troche trudno sie z tym zgodzic – pozostalej czesci blizniaka ku utrapeniu Polakow.A zyje “toto” juz 71 lat,zeby to wciornosci!!

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: