W sprawie Jarosława Kaczyńskiego państwo przestaje działać

0
680

Dzisiaj Gazeta Wyborcza opublikowała kolejne nagrania  nagrania rozmów Jarosława Kaczyńskiego dotyczących budowy jego słynnych już wież prezesa PiS. Nagrania potwierdzają wcześniejsze wnioski. Prezes PiS Jarosław Kaczyński prowadzi działalność gospodarczą. Bez zgody Jarosława Kaczyńskiego ‘Srebrna” nie podejmie żadnej decyzji.  Ludzie nie mogą się dowiedzieć, że Kaczyński jest bogaty – to kolejny wniosek z tych rozmów.

Co najważniejsze w tej sytuacji,  widać, że zawłaszczone przez PiS państwo, przestaje funkcjonować. Przejęcie wszystkich instytucji przez PiS, powoduje, że państwo nie jest zdolne do racjonalnego działania. Jak Centralne Biuro Antykorupcyjne może badać sprawę „Srebrnej” skoro szef CBA Mariusz Kamiński, jego zastępca to byli pracownicy „Srebrnej”. CBA ma więc sama badać siebie.

Na konferencji prasowej w parlamencie parlamentarzyści PO pokazali dzisiaj pismo, które wpłynęło do CBA jeszcze w styczniu br. Dowodzi tego pieczątka z biura podawczego. Rzecznik CBA twierdzi, że pismo jeszcze nie wpłynęło. Czy można się temu rzecznikowi dziwić? Nie, przecież jak CBA ma prowadzić postępowanie dotyczące Jarosława  Kaczyńskiego i swoich szefów? Rzecznik w takiej sytuacji może udawać, że pismo nie wpłynęło, że dokumenty porwali Marsjanie. To samo dotyczy prokuratury! Zawłaszczone przez PiS państwo,  w sytuacji, gdy chodzi o najważniejsze osoby w PiS, nie jest w stanie działać. Państwo już nie jest państwem teoretycznym, tylko w ogóle nawet teoretycznie, go nie ma.

Na upublicznionych dzisiaj nagraniach widać jak  prezes PiS boi się ujawnienia prawdy, ko komiczne, swoje wieże, które rozmówcy nazywają wieżami Kaczyńskiego prezes PiS chciałby zbudować tajnie, tak aby nikt nie wiedział kto stoi za inwestycją. Żenada!

To jeszcze nie koniec, nie wykluczone, że najciekawsze jeszcze przed nami. Posłuchajmy nagrania z konferencji prasowej jaka dzisiaj odbyła się na ten temat.

Foto: wRealu24

Wideo: Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: