W Sejmie prawdziwie o bandyckich rządach PiS

2
254

Od momentu złożenia wniosku o konstruktywne wotum nieufności,  dla rządu Mateusza Morawieckiego oczywistym było,że wniosek ten upadnie, gdyż opozycja nie dysponuje w obecnym Sejmie 2321głosomi. Jednak debata nad wnioskiem była okazją do powiedzenia kilku zdań prawdy o rzeczywistej sytuacji w Polsce i oraz  o obozie rządzącym. PiS dzisiaj,  w dzień po tej sejmowej debacie, ma swój zjazd zakłamania. Zjechały się setki pisowskich Pinokiów. Debata w Sejmie była ważna także dlatego, aby pokazać jak wygląda dzisiejsza Polska, państwo pełne nepotyzmu, kumoterstwa, politycznej korupcji.  Prawo i Sprawiedliwość uwielbiało pokazywać siebie jako dobrych szeryfów, walczących z korupcją i co? Stworzyliście jeden wielki korupcyjny układ. Tak zwana reforma sądów potrzebna wam była po to, aby stworzyć mechanizm ochraniający pisowskich przewalaczy finansowych, własnych pisowskich przestępców.

  Grzegorz Schetyna powiedział, iż każda złotówka będzie rozliczona.Dobrze to sobie zapamiętajcie. PiS stał się partią nepotyzmu,zawłaszczania publicznych pieniędzy, pospolitego złodziejstwa. Tego złodziejstwa bronią instytucje państwa polskiego. W tym miejscy każdy człowiek,dla którego przyzwoitość jeszcze coś znaczy powinien przeprosić pana Wojciecha Kwaśniaka za to, co czy ni mu obrzydliwa, chamska, bezczelna instytucja w postaci państwa  PiS. Za rządów PiS, Polska stała się państwem obrzydliwym, zaś jej urzędnicy służącymi przestępczości. Ministra niesprawiedliwości Zbigniew Ziobro i jego zastępca, obrzydliwa, świnia prokuratorska Bogdan Świeczkowski, przekroczyli wszelkie granice podłości rzucając na niego absurdalne oskarżenia. Wojciech Kwaśniak jest człowiekiem wielkiej uczciwości i odwagi, co niemal nie przepłacił życiem.  Potwierdzają to inni, uczciwi Polacy pełniący obecnie lub w przeszłości  odpowiedzialne funkcje państwowe.

Oskarżenia wobec Wojciecha Kwaśniaka dowodzą, że państwo PiS może wszystko, zdolne jest do każdej podłości, każdej niegodziwości, do każdych drzwi mogą zapukać i o szóstej rano, każdego wywlec z domu, stawiając mu najbardziej absurdalne oskarżenia. Rządy PiS to dla Polski czarna noc. Na dzisiejszym konwentyklu PiS, prezes Kaczyński Krzyczał, że pokażemy, że potrafimy rządzić. Niestety rządzić nie potraficie. To za waszych rządów Polska stała się pierwszym krajem w Unii wobec, którego zastosowano procedurę art. 7Traktatu Europejskiego. To za Waszych rządów Polacy musieli wstydzić się za rząd łamiący zasadę Trójpodziału władzy. To dzięki waszym rządom Polska stała się marginesem w Unii, bez wpływu na ważne decyzje. To za Waszych rządów Polska stała się głównym europejskim hamulcowym w ochronie środowiska. To wy pisowskimi decyzjami mordujecie każdego roku tysiące swoich obywateli. Tak, w tym  kraju, jak słusznie stwierdził Al Gorew Katowicach tysiące ludzi umiera rocznie z powodu smogu.

 temat katastrofy smoleńskiej, to Wy doprowadziliście do sytuacji,  w której państwo stało się nośnikiem i propagatorem kłamstwa smoleńskiego. To Wasz lider, intelektualny bandyta Jarosław Kaczyński podczas tak zwanych miesięcznic szczuł Polaków na siebie. Prawicowe media, oraz i ich załgana, odnoga media polonijne stały się zakłamaną szczujnią.

Moralnie skorumpowana Polonia to osobny temat, zajmiemy się nim osobno.

Tuataj można podsumować, iż rząd PiS to dla Polski czas cofania się, czas zakłamania i intelektualnego bandytyzmu. Tak, nie ma paragrafu na głupotę, chamstwo, manifestowany bark przyzwoitości. Rację miał amerykański prokurator, który w trakcie procesu w Norymberdze, który mówił, iż kiedyś w przyszłości ścigane powinny być także przestępstwa przeciw kulturze. Zgadzam się z tym , rządy PiS są takim przestępstwem przeciw kulturze,  przeciw rozumowi.

 Posłuchajmy wczorajszych sejmowych wystąpień Grzegorza Schetyny i Ewy Kopacz, zgadzam się z każdym wypowiedzianym przez nich słowem, każdą kropką i przecinkiem.  Doskonale oddają one dzisiejszą sytuację w Polsce.

Foto: rmf24.pl|

Wideos: @Janusz Jaskółka

Andrzej Jarmakowski

2 Komentarze

  1. TAK JEST S Z C Z U J N I A POLONIJNA = GADZINÓWKA SCIERWOMICROPHONE to trzeba tępić ale tego by nie było bez sponsorów utrzymujacych toto

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: