W państwie PiS niewinność trzeba będzie udowodnić

3
364

ziobroKażdego dnia docierają do nas informacje o łamaniu konstytucji przez rząd PiS. Nadal ogromne kontrowersje budzi projekt ustawy o konfiskacie rozszerzonej.  Ustawa ta zakłada znaczne ograniczenie praw obywatelskich. Ministrowi Ziobro sam będziesz musiał udowodnić swoją niewinność. Najpierw Ziobro wszystko ci zabierze, a później będziesz zza krat walczył o sprawiedliwość.

Redakcja

Projekt ustawy o konfiskacie rozszerzonej, przygotowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości, spotkał się z krytycznymi uwagami ze strony innych ministerstw. W projekcie ustawy zaproponowano zmiany sprzeczne z zasadą domniemanej niewinności. Ktoś, kto zostałby oskarżony, nawet niesłusznie, musiałby udowodnić, że wszystko co jest jego majątkiem kupionym w ciągu pięciu lat, nabył legalnie.

Redakcja MarketNews24 powraca po dwóch tygodniach do tematu, którym wywołaliśmy duże zainteresowanie, dodając najnowsze komentarz eksperta FOR, Michała Magdziaka.

-To jest niezgodne z Konstytucją i fundamentami współczesnego postępowania karnego przyjętymi przez państwa demokratyczne – mówi M.Magdziak.

Źródło: http://www.marketnews24.pl/

Foto: polakieradio. com

 

3 Komentarze

  1. Nie chcieli i nie chcą PO i PSL-u. Jasne? Z dwojga zła – wolą PiS. Tak trudno to zrozumieć i pogodzić się z tym, że Polacy mają dosyć oszustw Platformy Obywatelskiej.

  2. Na razie to kradną u Rydzyka, Jakiś konkret gdzie co PO ukradła? Krqdnie Kościół, KOściół katolicki to złodzieje…

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: