W którą stronę po wyborach?

0
25


W Polsce mnóstwo komentarzy, przewidywań dotyczących tego co czeka nas, po wyborach. Przeważa opinia, iż choć w wyborach społeczeństwo podzieliło się na pół, to PiS nie odpuści i będzie realizowało model węgierski, polegający w gruncie rzeczy, na likwidacji demokracji. Czytam krytyczne uwagi pod adresem opozycji, iż musi ona przestać obrażać wyborców PiS. Nie zgadzam się z tym podejściem, gdyż trzeba mówić prawdę, prawda zaś nie obraża. Prawda zaś jest taka, że Polska staje się państwem bandyckim. Moim zdaniem Europa powinna zawiesić Wasze członkostwo w Unii Europejskiej, a już na pewno nie dać Wam ani grosza! Niby z jakiej racji mielibyście cokolwiek dostać?

Rzeczpospolita Polska to kraj dzisiaj, gdzie służbami specjalnymi kieruje facet, skazany na trzy lata odsiadki w więzieniu i ułaskawiony przez Waszego prezydenta wybranego w nieuczciwych wyborach.  Przypominam, że Mariusz Kamiński skazany został prawomocnym wyrokiem, w słynnej aferze gruntowej, za przekroczenie uprawnień. Takie to państwo, gdzie skazani siedzą w rządzie.

Pamiętacie słynną Komisję Śledczą, kierowaną przez Małgorzatę Wassermann? Nic nie ustaliła, a siedzi cicho jak mysz pod miotłą.  Pewnie, że siedzi cicho, gdyż męża złapano z narkotykami.

A’prpos narkokotyków. To w Krakowie rusza proces gangu kiboli Cracovii, prowadzących w mieście handel prochami. Na ławie oskarżonych brakuje tylko głównej oskarżonej Magdaleny Kralki, która poprosiła o azyl polityczny na Słowacji. Wymiar sprawiedliwości PiS, doprowadził do takiego stanu, że nawet gangsterki nikt Polsce PiS nie wyda, gdyż powszechnie wiadomo, że pod rządami Ziobry nie można liczyć na uczciwy proces.

A’propos gangsterów, Polska to jedyny kraj świata, gdzie rządowe zlecenia na zakup ważnego sprzętu medycznego może dostać facet, handlarz bronią umieszczony na czarnej liście ONZ. Panie Szumowski! Gdzie jest 400 milionów na zakup respiratorów! Pytam Gdzie!

Co tam 400 milionów, w Polsce PiS to drobne.  Afera SKOK kosztowała kilka miliardów. I co, czy ktoś odpowiedział za te kredyty brane na słupy? Winnych nie ma! W Polsce PiS stworzono system, w którym wymiar sprawiedliwości chroni pisowskich przestępców. Mają czuć się bezkarni! W mediach opisano ponad 100 wielkich afer pisowskich, ze słynnym hotelem na godziny, czyli burdelem Mariana Banasia włącznie.  I teraz zastanawiamy się, w którą stronę ten pisowski burdel podąży. Jeszcze opisując go, mamy uważać, aby Broń Boże nie obrazić pisowskich wyborców. To droga prowadząca na manowce.  Na europejskich manowcach Polska już jest! Dzięki Wam, dzięki wyborcom PiS!

W materiale wideo Zbyszka G. znajdziecie długą listę pisowskich urzędników z ciekawymi, kryminalnymi dokonaniami. Wyborcy PiS, to Wy jesteście za to odpowiedzialni!  

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: