W domu polityka CBA zarekwirowało talerze

4
509

Joachim Brudziński z tym posłem nigdy nie wygrał z  tym posłem Platformy Obywatelskiej. Ponieważ Brudziński na Pomorzu Zachodnim zawsze przegrywał, do akcji wkroczyły służby w postaci agentów CBA, w Wigilię w domu posła zarekwirowano wiele lat temu kupione talerze. W Wigilię talerze są raczej potrzebne, o czym nikogo przekonywać nie trzeba, jednak nie chodzi tutaj o kabaret. Agenci CBA pojawili się w domu polityka o szóstej rano i przeprowadzili przeszukali. Informowano posła, że wystąpiono o cofnięcie immunitetu oraz o areszt. Zajęto zegarek posła kupiony 13 lat temu.

Minęły dwa tygodnie. Z domu wyniesiono talerze i nic. Posła nawet nie wezwano na przesłuchanie, nie postawiono,  nawet najbardziej  absurdalnych zarzutów. Nic się nie stało, do Sejmu nie wpłynął żaden wniosek w sprawie immunitetu. Jak rozumiemy talerzy nie oddano.

Mamy więc do czynienia z kolejnym politycznym atakiem na opozycję, zwyczajną próbą zastraszenia polityka. Skoro Brudziński nie potrafi z nim wygrać trzeba zrobić koło niego trochę smrodu, aby Brudzińskiemu było lepiej, łatwiej. To kolejny przejaw wykorzystywania państwa, służb mundurowych do walki politycznej.

CBA staje się policją polityczną, mającą na celu szykanowanie politycznych oponentów, represjonowanie ich.  Służby Mariusza Kamińskiego stały tym, czym dawniej była Służba Bezpieczeństwa, która telewizorów rzekomo skradzionych w sklepie, szukała między kartkami książek. Tak samo zaczyna wyglądać, coraz bardziej cuchnące państwo PiS. W państwie PiS może poseł otrzyma zarzuty , iż chciał Azerbejdżan przyłączyć do Filipin.

Opowieść, którą zaserwowano podczas konferencji prasowej w parlamencie brzmi jak ponury żart, ale tak wygląda państwo PiS.

W świetle tych wydarzeń na przykład ostatnie orędzie prezydenta wygląda na ponury żart, ale przede wszystkim jest przejawem hipokryzji prezydenta, jest dowodem na to, że prezydent nie wie, co dzieje się w Polsce, jest posłuszną marionetką,  w ręku.

Jeszcze jedna ciekawostka. Red. Cezary Gmyz natychmiast po szóstej rano informował na twitterze o wtargnięciu agentów CBA do domu polityka. Usłużny dziennikarzyna jak trzeba dokopie, wymyśli jakąś bajkę.

Ta konferencja prasowa obrazuje jak wygląda dzisiaj Polska.

Wideo: @Platforma News

Foto: Centralne Biuro Antykorupcyjne

 

4 Komentarze

  1. A może wreszcie się przyznają (przyzna) Kaniński, że z polecenia Kaczyńskiego powiesił Lepera.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: