Ustawa represyjna podważa unijny porządek prawny

0
135


Nie można być zaskoczonym, iż Komisja Europejska zapowiedziała, iż weźnie pod lupę tak zwaną :ustawę represyjną”, zapowiadającą sankcje wobec sędziów, którzy ośmielą się wydawać wyroki wbrew woli jedynie słusznej partii. Oczywistym jest, że ustawa ta przybliża nas do Polexitu. Ustawa ta łamie traktaty unijne oraz powoduje, iż Polska nie będzie mogła być traktowana jako poważny członek Unii Europejskiej. Ustawa to krok w stronę Polexitu, czyli wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Ustawa proponowana przez PiS podważa porządek prawny Unii Europejskiej.

Prawo i Sprawiedliwość od początku swoich rządów dąży do wprowadzenia w Polsce dyktatury, służy temu frontalny atak na wymiar sprawiedliwości.

Należy spodziewać się, iż ustawa ta w przypadku jej uchwalenia zostanie przez Komisję Europejską zaskarżona do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, gdzie Polska jak zwykle przegra.

Ustawa ta buduje państwo partyjnych drani. Taka jest tego konsekwencja. Polskie sądy, staną się zabawką w rekach ludzi PiS.

Kamila Gasiuk Pihowicz wskazała, iż represje, postępowanie dyscyplinarne wobec katowickich sędziów, to nic innego jak represja polityczna.

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: