Trzaskowski vs Duda

0
34


Bardzo krótka, ta kampania wyborcza. W Polsce. Widać panikę w oczach władzy. Prezes Jarosław Kaczyński napisał list do członków PiS, w którym stwierdza, iż wygrana Trzaskowskiego w wyborach oznaczałaby, kryzys moralny i polityczny, dałaby władzę siłom podporządkowanym obcym wpływom. Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie. Te wybory dotyczą wyboru cywilizacyjnego. Opowiadając się za Rafałem Trzaskowskim dokonujemy wyboru cywilizacyjnego, głosujemy za Polską należącą do zachodniego kręgu cywilizacyjnego. Wygrana PiS oznacza to, że Polska bliska będzie standardom wschodnim. Tak, PiS przenosi Polskę na Wschód i o tym są te wybory.

Mam poważne obawy, czy te wybory będą uczciwe, gdyż PiS, Jarosław Kaczyński i uczciwość, to rzeczy zupełnie nie pasujące do siebie. Już w tej chwili widzimy co się dzieje. Policja legitymuje osoby zbierające podpisy pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Zobaczycie to w materiale wideo.

Kiedyś, w młodości spędzałem długie godziny drukując bibułę.  Wówczas, w tamtym systemie były to wydawnictwa bezdebitowe, czyli takie bez stempla cenzury. Obecnie policja ugania się za nielegalnymi plakatami przedstawiającymi ministra Łukasza Szumowskiego. Zatrzymano już dwie osoby. Tak więc znowu PRL wróciła, mamy zatrzymanych za wywieszanie nielegalnych plakatów w ministrem Szumowskim. Dumna policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań. Brawo Polska!

Wróćmy do listu Kaczyńskiego, tego oszusta i kłamcy. Kaczyński bredzi coś o jakiś osobistych więźniach Donalda Tuska ze środowiska kiboli. Co za brednia. Co za kłamstwo!Tak, to prawda, w Polsce cała Ekstraklasa piłkarska winna trafić za kraty.Przecież na stadionach Wisły Kraków i Cracovii, Legii spotykała się lokalna śmietanka towarzyska, złożona z gangsterów, sędziów, prokuratorów, którzy tych gangsterów mieli ścigać. Wielu tych ludzi, awansowało w czasach ministra Ziobry. To dlatego Magdalena Kralka, zdolna kobieta biznesu, szefowa lokalnych gangsterów, prosi o azyl polityczny na Słowacji, gdyż obawia się, że w Polsce przytrafi się jej samobójstwo, jak wielu innym posiadającym wiedzę na temat kontaktów świata przestępczego z władzą. Akurat PiS z gangsterami jest bardzo blisko, politycy PiS pisywali listy z poręczeniami za gangsterów.

Jarosław Kaczyński to w ogóle jednostka zdemoralizowana do cna. Weźmy taki Gdańsk. Jeden z szefów piłkarskich zadymiarzy, pan Makurat, w czasach stanu wojennego,dzielnie walczył z ZOMO, facet miał swoje zasady. Nie  zajmował się głaskaniem kota. Niestety dzisiaj na stadionie Lechii prym wiodą kibole skretyniali, wygolone na łyso głupie pały, handlujące narkotykami, chroniące burdele, nielegalne kasyna. To jest baza wyborcza Kaczyńskiego.

Wideo: @Zbyszek G


Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: