Tragedia i koniec marzeń!

0
345


Sandały i białe skarpetki, złote łańcuchy i wielkie grube brzuchy, prowincja intelektualna zwycięża w przedwyborczych słupkach.

Ale Polska jeszcze wróci, jeszcze będzie ładnie!
Dziś kiedy tak jak w 1933 roku w Niemczech pewien człowieczek ośmielił najgorsze szumowiny i dał siłę bandytom i ludziom pozbawionym moralności, bezdusznym zwyrodnialcom i ucywilizowanym sutenerom.
Dziś jest podobnie, aktywizują się najgorsze typy i margines społeczny, tacy podli ludzie mogą się realizować i wychodzić z nor i melin!Najgorszy sort społeczeństwa zgromadził się wokół Rydzyka i Kaczyńskiego!
Zamiast prostoty- prostactwo,
zamiast asertywności chamstwo,
zamiast kultury prymitywne zaspakajanie potrzeb!
Zamiast patriotyzmu postawa skrajnie narodowa
I niekończący się festiwal pomników najgorszego w historii prezydenta, bo najgłupszy prezydent rozsiewa swój śmiech tu i teraz.To co się dzieje w Sejmie RP, sposób traktowanie niepełnosprawnych przez Kuchcińskiego i jego goryli to pokaz prawdziwie przerażający i źle dla społeczeństwa i dla Naszej Ojczyzny Polski rokujący!
Kaczyński nie ma żadnych programów oprócz szastania na lewo i prawo banknotem 500 złotowym pod hasłem + plus !
Kaczyński nie rozumie czym jest rządzenie krajem dużym, krajem do tej pory szanowanym i uznanym w Europie i w Świecie.
Jedynym paliwem Kaczyńskiego jest zemsta i rozdawnictwo! Człowiek mały moralnie, skarlały intelektualnie, niedoceniany w szkole, pełen kompleksów z powodu zawalenia szkoły i powtarzania klasy przed maturą, pełen kompleksów z powodu jak mówił Michnikowski w pewnym filmie Julka Machulskiego: “- od dziecka nie miałem śmiałości do kobiet”, człowiek nie potrafiący prawidłowo powtórzyć żadnego wyrazu ze słownika wyrazów obcych, człowiek który nawet w naszym rodzimym języku popełnia kardynalne błędy składniowe, fleksyjne, semantyczne, a wreszcie człowiek, który jest autorem największego i najgłupszego stwierdzenia “i nikt mi nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe’, stwierdzenia będącego dowodem na kompletny brak koordynacji mowy z myśleniem, potwierdzający również fakt braku znajomości podstawowych zasad logiki!
Kaczyński zgromadził wokół siebie najbardziej chamskich, najbardziej prymitywnych, ludzi pozbawionych ludzkich odruchów i miłosierdzia, ludzi bez wiedzy, kultury, ludzi o najniższych poziomach intelektualnych, ale wiernych i dobrze opłacanych!Polska stacza się pod rządami pis i jego prezesa a bierność społeczeństwa, bierność młodzieży, bierność robionych w konia rolników, bierność wykorzystywanych górników i przerażająca akceptacja działań Kaczyńskiego przez hierarchów mojego Kościoła Katolickiego, nie licząc nielicznych reakcji biskupów daje przyzwolenie dla współczesnego………

!Przerażające są również postawy i zachowanie Policji Państwowej, Prokuratury Generalnej, akceptowanie sił wywodzących się z ideologii nazizmu, faszyzmu, narodowego socjalizmu i o dziwo również, komunizmu!
Im dłużej będzie rządził Kaczyński tym więcej ran niegojących się powstanie w Polsce, tym bardziej rozwarstwiać się będzie społeczeństwo.

Polsko obudź się!
Pora najwyższa!

Kochani, pozdrawiam Was od serca,


Krzysztof Jan Wądołowski!

Źródło: facebook.com

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: