Tom Cross chce zostać Skarbnikiem Illinois

0
395

Tom Cross, lider Republikanów w Izbie Reprezentantów stanowego Kongresu, przygotowuje się by wystawić swoją kandydaturę w wyścigu o urząd Skarbnika Illinois. Wybory odbędą się w listopadzie 2014 roku.


Cross chce zacząć od podróży po stanie Illinois, podczas której oficjalnie poinformuje o swoich zamiarach. W planach jest wizyta w Rockford, Moline, Peorii, Quincy oraz na zakończenie w Springfield. Wszystkie te miejsca chce on odwiedzić w dwa dni. Tom Cross jest członkiem Stanowej Izby Reprezentantów od 1993 roku, a liderem Republikanów od 2003 roku.

Kiedy Cross będzie zajęty kampanią wyborczą, Republikanie planują powołanie Jima Durkina, adwokata z West Spring, na swojego lidera w Izbie.
O nominację Republikanów na kandydata w wyborach na Skarbnika Illinois ubiega się także Bob Grogan, audytor powiatu DuPage. A z ramienia Demokratów – senator Mike Frerichs.

Obecnie funkcję Skarbnika Illinois pełni Dan Rutherford, który w zbliżających się wyborach będzie kandydował na stanowisko Gubernatora.

Tom Cross

Foto: tomcross.com

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: