To nie były uczciwe wybory

0
160


To nie były uczciwe i równe wybory. Raport OBWE, nie zostawia na Polsce PiS suchej nitki.  Raport zwraca uwagę, na rolę Telewizji Publicznej, która przez cały czas prowadziła nagonkę na konkurenta obecnego prezydenta. W telewizji publicznej nie miał on szans, aby odpowiedzieć na zarzuty. Telewizja publiczna TVN info stała się szczujnią, jedynym celem było dyskredytowanie konkurenta obecnego prezydenta.

Szef OBWE stwierdza, że demokracja to nie tylko rządy większości, ale także poszanowanie dla różnorodności. Tymczasem  w mediach rządowych, pełno było treści homofobicznych i antysemickich. Niestety nie była wolna od tego, kampania prezydenta Dudy. On także odwoływał się do treści homofobicznych.

Raport OBWE podkreśla, że wybory nie były równe, także z powodu zaangażowania rządu po stronie urzędującego prezydenta.  Pracował dla niego cały aparat państwa.

Nasze wątpliwości budzi także wiele innych faktów. Poraża wielka ilość, bo aż 200.00 głosów nieważnych w wyborach korespondencyjnych. To jakaś epidemia.

Z wielu punktów wyborczych nadchodziły informacje o wielu nieprawidłowościach. Fatalnie zorganizowane zostały wybory poza granicami kraju.

Dodajmy, że wiele mediów polonijnych, wpisywało się w propagandę szczujni TVP info.

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: