Telewizja publiczna organizacją przestępczą

2
851

TelePosłowie opozycji w trakcie konferencji prasowej, zorganizowanej tuż przed weekendem, w parlamencie poinformowali, o złożeniu trzech wniosków o popełnieniu przestępstwa przez tak zwaną Telewizję Publiczną, potocznie  nazywaną „Kurwizją”. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa skierowano do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji jak i do Prokuratury. Zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa powstało na podstawie badania Towarzystwa Dziennikarskiego, które badało główne wydania Wiadomości w okresie dwóch tygodni poprzedzających wybory do Parlamentu Europejskiego. Telewizja Publiczna w sposób stały, z premedytacją narusza art. 18  ustawy o radiofonii oraz art 21 wspomnianej ustawy, natomiast KRRiTV znając wyniki badań, nie reagując, narusza art. 213 Konstytucji RP. Mamy więc cały konglomerat działań sprzecznych z prawem.

Przypomnijmy, iż na początku roku Telewizja Publiczna otrzymała 1.3 miliarda złotych. Pieniądze te w praktyce zasiliły fundusz wyborczy PiS.

Posłowie nie mieli złudzeń, iż KRRiTV podejmie jakieś działania. Jednak postanowili wykorzystać legalną drogę aby zaprotestować przeciw temu co się dzieje.

Od redakcji dodajmy, iż uważamy, że przyzwoitość wymaga, aby „Kurwizję” konsekwentnie bojkotować, identycznie jak miało to miejsce w czasach stanu wojennego.Podobnie uważamy, iż przyzwoitość nakazuje bojkot tak zwanych mediów polonijnych, które są kalką Kurwizji .

Foto: Szaffa – Joe Monster

Wideo: @Platforma News

AJ

2 Komentarze

  1. Tak aparat władzy to jest hitleryzm! Sponsorowany przez Kaczyńskiego teraz mamy news że Kurski zatrudnił sługusa i donosiciela UOPu. To skandal że utrzymujemy w TVP ludzi, którzy na smyczy partii jak Jacek Łęski szczują społeczeństwo.

  2. Jednak opozycja nie protestuje przeciwko temu. “Posłowie opozycji w trakcie konferencji prasowej, zorganizowanej tuż przed weekendem, w parlamencie poinformowali, o złożeniu trzech wniosków o popełnieniu przestępstwa przez tak zwaną Telewizję Publiczną,…” Sądy pisowskie odrzucą wnioski a jedna konferencja niczego nie zmieni.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: