Taśma Morawieckiego

2
465

 

W krajowych mediach sporo informacji dotyczącej, póki co jedynej taśmy z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, nielegalnie nagranej przez kelnerów w restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Owe nielegalne, co należy podkreślić, nielegalne, nagrania polityków PO, walnie przyczyniły się do wygranej PiS w ostatnich wyborach parlamentarnych. PiS dla wygranej posłużył się nielegalnymi metodami.  Jakby wszyscy o tym zapomnieli!

W sprawie tej toczyło się dochodzenie, które pokazało jedynie słabość państwa, nieudolność wielu służb. Media donosiły o agentach służby Kamińskiego zaangażowanych w tej prowokacji, jak i wątku rosyjskim, który nigdy nie został wyjaśniony.

Jesteśmy przekonani, iż w sprawie taśm generalnie opinia publiczna uległa manipulacji.  Nielegalne nagrania te pokazały także, jak łatwo manipulować opinią publiczną.

Sam Morawiecki? W nagranej rozmowie chwali Angelę Merkel i innych polityków Starej Europy. W porównaniu z tym co mówi dzisiaj Morawiecki ukazuje się nam jako:  hipokryta, cynik, karierowicz, dla budowy swojej pozycji, gotowego powtarzać każdą brednię, gotowego do każdego kłamstwa. Dla mnie to postać odrażająca. Słuchając nagrania opublikowanego przez ONET.pl. dochodzę do wniosku, iż w przypadku Morawieckiego, podobnie jak w przypadku innych polityków tego ugrupowania mamy do czynienia z intelektualnymi łajdakami.

Na nagraniu Morawiecki chwali Merkel, Hollande, Obamę, krytykuje swoich rodaków, że chcą lekarza za darmo!

Wideo: @Zbyszek G

2 Komentarze

  1. Pisowski taniec to nie tylko pląsy p. Dudziny. Trwa tournee p. Morawieckiego, które nazwane już zostało festiwalem kłamstw, lub setką kłamstw na 100-lecie niepodległości. Tu nie chodzi o drobne w sumie chociaż z oczywistych względów najbardziej znane kłamstwo o braku dróg i mostów, ale o to, że ten człowiek po prostu nie umie nie kłamać. Nie wykonał wyroku sądu dając obrzydliwy pokaz krętactwa, bo zamiast odczytać wyrok sądu, zrobił to głosem jakiejś kobiety, czytającej jak maszyna szybko i niewyraźnie. Premier demokratycznego państwa po czymś takim przestałby być premierem. Co potwierdza banalną prawdę, że Polska przestała być państwem demokratycznym. Mają miejsce jakieś dziwaczne zaklęcia ze strony pisowskiego betonu jak m. in. Kaczyński czy Terlecki, którzy udają, że w kwestii sądów nic się nie dzieje, ale już widać, że będą musieli się cofnąć. Ma miejsce obok festiwalu kłamstw o dobrobycie, kwitnącej demokracji, uznaniu dla Polski, naszej potęgi, roli i znaczeniu w świecie, pisowskich inwestycjach wstawaniu z kolan właściwie każdego z wyjątkiem zdrajców i przestępców, także pokaz kandydatów w wyborach samorządowych, ludzi na ogół kompromitująco nieudolnych, galerii miernot. Na listach PiS-u, co było łatwe do przewidzenia, znaleźli się antysemici, nacjonaliści, ONR-owcy (jeden taki co strzelałby do Żydów), polityczni chuligani. To są listy wstydu. Nigdy w swojej historii chyba Polska nie znajdowała się w rękach ludzi tak koszmarnych. I nigdy chyba ich upadek nie wywoła takiej radości jak odejście i ukaranie winnych tego co uczynili z Polską. Kiedyś Churchill mający odwagę samotnie przeciwstawić się Hitlerowi i dzięki czemu ocalił świat przed nazistami; o Mussolinim mówił – szakal, a na widok Bieruta i Osóbki-Morawskiego powiedział – szczur i łasica. Zastanawiam się jako zoolog co powiedziałby na widok Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudy?
    ​​​​​Stefan Niesiołowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: