Tabu Polska

0
273

TABU POLSKA TTV NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL 1Od 24 lipca zapraszamy na pierwszą koprodukcję National Geographic Channel Europe i Telewizji TTV. „Tabu Polska” odkrywa najbardziej zadziwiające zachowania i rytuały Polaków. W każdy piątek o godzinie 22.30 (CDT – Chicago) i 23.30 (EDT – Nowy Jork) zaprezentujemy tematy tylko dla dorosłych. Nie oceniamy, nie koloryzujemy – pokazujemy prawdziwe oblicza naszego społeczeństwa. Zapraszamy do ITVN!

Wśród nas są ludzie, których styl życia i zwyczaje znacząco odbiegają od powszechnie przyjętych norm. We wszystkich kulturach, na siedmiu kontynentach społeczeństwa przez wieki wypracowywały systemy nakazów i zakazów stosowanych we wszystkich sferach ludzkiego życia.

Jedne z najbardziej restrykcyjnych ograniczeń zawsze wiązały się z płcią, a skutki ich naruszania były z reguły bardzo poważne. Bohaterowie pierwszego odcinka to ludzie, którzy nie zgadzają się na odgrywanie ról społecznie uznawanych za tradycyjne. Buntują się przeciwko przyjętym normom zachowania i pragną podążać własną drogą. Widzowie poznają Andrzeja, który chciałby stać się kobietą, nie rezygnując jednocześnie z męskich organów płciowych. Jego marzenia są niestety niezrozumiałe dla większości przyjaciół i otoczenia. Czy brak wsparcia bliskich wpłynie na zmianę decyzji bohatera dotyczącą modyfikacji wyglądu? Zapraszamy do ITVN!

TABU POLSKA TTV NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL 2MATERIAŁY TTV

Fotos: FOTO TTV/NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL

 

 

 

 

TABU POLSKA TTV NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL 3

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: