Szykany wobec Obywateli RP

0
453

Posłowie opozycji zorganizowali dzisiaj w Sejmie konferencję prasową, podczas której informowano opinię publiczną o szykanach wobec Obywateli RP oraz wobec ich Fundacji. Joachim Brudziński pragnie wprowadzić tam do Fundacji zarząd komisaryczny. To działania zmierzające do delegalizacji tej organizacji, która stawia sobie za cel obronę wolności słowa, obronę demokracji. To cele, które PiS bardzo mogą się nie podobać!

Należy zauważyć, że działań władz nie wywołały liczne faszystowskie zachowania widoczne podczas tak zwanego marszu niepodległości, czy podczas miesięcznic, kiedy Obywatele RP spotykali się z agresywnymi zachowaniami ze strony wspierających PiS środowisk faszystowskich. To Brudzińskiego zupełnie nie interesowało.

Wiadomo, że jest to polityczna zemsta wobec Obywateli RP za ich postawę w trakcie pisowskich seansów nienawiści urządzanych w trakcie tak zwanych miesięcznic smoleńskich. Obywatatele RP nie godzili się na to, aby kłamstwo smoleńskie PiS stawało się oficjalną ideologią państwa polskiego, konsekwentnie nie pozwalali sobie wcisnąć smoleńskich bredni smoleńskich Macierewicza, brednię i kłamstwo nazywali kłamstwem.

Dzisiaj na przykład, po totalnej kompromitacji Macierewicza w Chicago, nie mamy wątpliwości, że państwo polskie broni kłamstwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Wiadomo, że Fundacji nienawidził prezes Jarosław Kaczyński, stąd pewnie działania Brudzińskiego. Polityk ten wysyła jasny sygnał, że totalitarny rząd PiS może przejść każdą organizację, jeżeli nie będzie się zgadzała z PiS.

Brudziński może wszystko,  wierzymy jednak, iż Obywatele RP nie poddadzą się i nadal konsekwentnie walczyć będą w obronie coraz bardziej zagrożonej polskiej demokracji, bronić będą wolności słowa i innych wartości niszczonych przez PiS. Bronić będą Polski proeuropejskiej, prozachodniej.

Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej jaka odbyła się dzisiaj w parlamencie. Na pewno PiS w budowie zamordyzmu w Polsce przekroczył kolejne granice.

Foto: wMeritum.pl

Wideo:@Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: