Starania o odwołanie Stanisława Piotrowicza

0
154

Dzisiaj rozpoczęło się kolejne posiedzenie Sejmu, które zajmować będzie się także ustawą o pedofilii.   Zgodnie z tym o czym co pisaliśmy wczoraj, posłowie Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej, podjęli próbę odwołania ze stanowiska przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, posła Stanisława Piotrowicza,  wsławionego obroną pedofila w sutannie, z Tylawy.

Doszło do niespotykanej sytuacji, to posłów opozycji chce PiS karać, za mówienie prawdy o pośle Piotrowiczu. Jakie są zarzuty wobec Piotrowicza podczas konferencji prasowej zorganizowanej w parlamencie przedstawiła posłanka Kamila Gasiuk Pihowicz.

Pihowicz powiedziała, że PiS daje zielone światło lekceważeniu pedofilii. Jak inaczej wytłumaczyć brak działań ze strony Prawa i Sprawiedliwości wobec prokuratura Stanisława Piotrowicza. Dzisiaj nadal szefem Komisji Sprawiedliwości nadal jest poseł, który swoimi wypowiedziami bronił księdza z Tylawy, skazanego prawomocnym wyrokiem za zbrodnię pedofilii. Nadal szefem  ważnej Komisji jest człowiek, który publicznie podczas konferencji prasowej mówił, iż dotykanie miejsc intymnych małych dziewczynek związane było z bioterapeutycznymi zdolnościami księdza. Człowiek, który mówił, iż nocowanie tych dziewczynek w budynku parafii było atrakcją dla tych dziewczynek, który mówił, iż wspólne kąpiele wynikały z tego, iż dziewczynki były brudne. W PiS Jarosław Kaczyński i inni politycy tej partii doskonale zdają sobie sprawę Z tych skandalicznych wypowiedzi Piotrowicza, usprawiedliwiających działania proboszcza z Tylawy.

Sejm dzisiaj rozpatruje rządowy projekt zaostrzający kary za pedofilię, I w polskim Sejmie na eksponowanym stanowisku znajduje się człowiek, który lekcewazy problem pedofilii. Posłowie Koalicji stwierdzili, że dla nich wszystko jedno jest kto broni pedofilów, czy jest to prominentny polityk PiS, czy samorządowiec ze Słupska.  Postawa taka jest niedopuszczalna.

Posłuchajmy konferencji na ten temat jaka kilka godzin temu odbyła się w Sejmie.

Dodajmy od redakcji, że pospieszne, panikarskie rozpatrywanie przez Sejm  ustawy zaostrzającej kary za pedofilię jest efektem filmu braci Sekielskich.  W Sejmie PiS boi się mówić, że sprawa dotyczy zjawiska pedofilii w polskim Kościele katolickim.

Foto: WP Wiadomości

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: