Stanisław Michalkiewicz – prawicowa menda

1
207


Pani Katarzyna więziona była i wielokrotnie gwałcona przez zakonnika z zakonu Chrystusowców, który przestępcę w sutannie przez długi okres czasu ukrywał. Po długim procesie sądowym zakonnik został skazany, zaś zakon pani Katarzynie wypłacić ma milion złotych odszkodowania.

Wyrok krytykowała prawicowa menda Stanisław Michałkiewicz na falach radia Maryja. Cierpienie ofiary przestępcy w sutannie nie miało znaczenia. Michałkiewicz w rozmowie na antenie radia Maryja stwierdził, że Katarzyna była najlepiej na świecie opłacaną „kurwą”. Żadna „k” za jeden sztos nie dostaje takiego wynagrodzenia. Pani Katarzyna wzięła Michalkiewicze, za nazywanie jej przedstawicielką najstarszego zawodu świata. Michalkiewicz miesiącami nie odbierał wezwań z sądu. W końcu sąd się wkurzył i skazał Michalkiewicza na grzywnę. Michalkiewicz zemścił się na kobicie, za wygrany proces, ujawniając jej nazwisko. Katarzynie wcześniej wielokrotnie grożono jej śmiercią. Anonimowość była jedyną jej tarczą obronną. Obecnie w prawicowej prasie rozpacz, trwa zbiórka pieniędzy na Michalkiewicza, na jego mieszkanie, gdyż komornik zajął mu konta.

Zachowania Michalkiewicza trudno komentować. Mamy do czynienia ze zwykłym, klasycznym przykładem podłości. Zastanawia zachowania Radia Maryja, które dopuszcza do takich zachowań. Ujawnienie danych kobiety traktuję jako przestępstwo.

Detane na nagraniu wideo.  

Foto: wirtualne media.pl

Wideeo: @Zbyszek G

1 Komentarz

  1. Nie nazywajcie tej faszyzującej świni prawicowcem. To jest faszyzująca hitlerowsko-stalinowsko-bolszewicka menda. Życzę mu, żeby się do końca życia nie wypłacił i umierał w nędzy.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: