Sprawdzić kontakty żony Zbigniewa Ziobry z mafią

0
425
Zbigniew Ziobro z małżonką

Dzisiaj w Sejmie odbyła się konferencja prasowa, będąca reakcją na inform acje dotyczące żony ministra sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobry. Dziennikarze Gazety Wyborczej ujawnili kontakty i fakty dotyczące powiązań żony ministra sprawiedliwości, z gangsterami tak zwanej Grupy Mokotowskiej.Posłowie Koalicji podczas konferencji prasowej zorganizowanej w parlamencie poinformowali  o wysłaniu pism do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Prokuratora Krajowego z żądaniem sprawdzenia wiarygodności informacji dotyczącej kontaktów Koteckiej, żony Zbigniewa Ziobry z Piotrem K., ksywa „Broda”
„, świadka koronnego w wielu procesach.

To rzecz niesamowita, która może zagrażać, może stwarzać okazję do szantażowania ministra sprawiedliwości. Sytuacja ta ukazuje paranoję w jakiej znalazła się Polska. Posłowie piszą do Prokuratury, gdy Prokuratorem Generalnym jest Zbigniew Ziobro. On sam ma odpowiadać we własnej sprawie. On ma podejmować decyzje w sprawie, która bezpośrednio jego dotyczy. Kompletny absurd.

Pokazuje to jak bardzo Polska przestała być państwem praworządnym, a staje się państwem gangsterskim, typową republiką bananową.

Foto: Super Express.pl

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: