Skończmy z tą polską głupotą

0
178


Lee Harvey Oswald zamordował prezydenta Kennedy’ego, natomiast prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zamordował Stefan Wilmont, a nie żaden Stefan W. Skończmy z tą polską głupotą, kretynizmem kompletnym , ukrywaniem tożsamości przestępców. Czemu to ma służyć? Ochronie przestępców, morderców? Puknijcie się w głowę. Dla nas Adamowicza zamordował Stefan Wilmont i już, nie będziemy ulegać tej Waszej głupocie.

W Polsce ochrona danych osobowych sprowadzona została do formy karykaturalnej. Tajne są na przykład listy wyborców, a Komisja Wyborcza musi za pomocą specjalnie przygotowanej ramki ukrywać przed wyborcą listę, aby nie podejrzał czegoś. Tylko jakiś kompletny polski idiota, mógł wymyśleć coś tak głupiego.  I proszę się nie powoływać na Unię Europejską, gdyż jakoś w wielu krajach Wspólnoty listy lokatorów w budynkach wiszą normalnie, dzięki czemu listonosz wie, gdzie ma zostawić list dla Johna Kowalskiego.  Ostatnio zatrzymany został Stefan Kogut, były senator PiS, a nie jakiś tam Stefan K.
Z kolei Oswalda zastrzelił Jack Ruby. Gdyby stosować debilne polskie wynalazki, nie można by opisać historii związanej z zastrzeleniem prezydenta Kenndy’ego.  Pełno byłoby jakichś pierwszych liter, historia byłaby anonimowa. Następny idiotyzm.

W Polsce na przykład zakłamana jest historia związana z zamordowaniem biskupa Stanisława, zamordował go Bolesław Śmiały, a nie Bolesław Ś. W końcu dlaczego, nie chronić danych osobowych polskiego władcy?W ten sposób sprowadzimy rzecz do absurdu, okaże, się, że niemożliwym będzie napisanie historii, Historia pełna jest czarnych typów, kretynów, morderców i innych niespokojnych duchów.  Czy wszyscy oni mają być Stefanem K. 

Josef Mengele, pozostanie mordercą z Oświęcimia, nie będziemy o nim  pisać Josef M. Ludzie winni odpowiadać za siebie. I za swoje czyny. Dlatego niech morderca Adamowicza pozostanie Stefanem Wilmontem!

Buntuje się przeciw głupocie i głupim prawom.

Andrzej Jarmakowski

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: