Seryjne samobójstwa świadków afery podkarpackiej

0
2051

Polska PiS staje się coraz dziwniejszym, coraz bardziej podejrzanym krajem. Od dawna obserwujemy również, że Polska PiS staje się coraz bardziej skorumpowanym krajem, dochodzi w Polsce do masowej korupcji instytucjonalnej, na przykład w prokuraturze.  Trudno wyobrazić, aby sytuacja ta opisywana w raporcie towarzystwa skupiającego prokuratorów nie miała wpływu na prowadzone dochodzenia.

Od dawana obserwujemy skoordynowane działania państwa PiS na rzecz zamiecenia pod dywan afery podkarpackiej. W sprawie tej nastąpiła seria dziwnych samobójstw, zaś państwo PiS odmawia ochrony ważnym świadkom w sprawie. W tajemniczych okolicznościach zginął Dawid „Cygan” Kostecki, powiesił się używając do tego celi prześcieradła, gdy leżał na łóżku.  Samobójstwo popełnił też właściciel jednej z rzeszowskich agencji towarzyskich.

Na Podkarpaciu działo się: Znani ludzie, bogaci, od których wiele zależało, także w wymiarze sprawiedliwości bywali w miejscowych agencjach towarzyskich, będących częścią zorganizowanej przestępczości. Do Agencji dostarczano młode dziewczyny z Ukrainy i nie tylko. Znane osoby w Agencjach były nagrywane. Mówi się, że nagrań były tysiące. Na jednym z nagrań rozpoznano marszałka Sejmu Marka  Kuchcińskiego.

Sprawa jest tak dziwna, że powinna zająć się nią Sejmowa Komisja Śledcza. Zwłaszcza, że kluczowym świadkom odmawia się ochrony.  Chyba nie ma innej drogi do wyjaśnienia tego co działo się na Podkarpaciu.

W sprawie tej istnieje możliwość, że obce służby mogą wykorzystywać zgromadzony materiał do szantażowania wielu ważnych osób w państwie. Sprawa posiada istotny charakter z punktu bezpieczeństwa państwa. Tymczasem państwo PiS chroni zamieszanych w aferę polityków, gdyż obawia się, jej, że ujawnienie skali procederu zaszkodzi wizerunkowi partii.

Seryjne już cztery samobójstwa kluczowych świadków w sprawie uzasadniają powołanie Sejmowej Komisji Śledczej, pewnie możliwe to będzie w kolejnej kadencji Sejmu. Obecnie państwo PiS konsekwentnie tuszuje sprawę.

Foto: Polsat News.com

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: