Sejm przyjął ustawę, iż PiS wygra każde wybory

0
352


Parlament obrzydliwego tworu jakim jest państwo PiS,przyjął ustawę, która zakłada, iż PiS wygra każde wybory.  Przyjęta ustawa jest źle napisana, jest, na kolanie, napisanym bublem prawnym, w wielu punktach wręcz idiotyczna, tak więc że można spokojnie wezwać do bojkotu pisowskich wyborów. Uczestniczenie w nich nie ma sensu. Polskę, jeżeli istnieje jeszcze na świecie jakaś forma uczciwości, i przyzwoitości, należałoby natychmiast wyrzucić z Unii Europejskiej i także ze strefy Schengen. Polsce, krajowi, który nie spełnia podstawowych norm demokratycznych, wstrzymać należy finansowanie i przyznawanie funduszy europejskich. Skończyć należy z polską hipokryzją i pisowskim umiłowaniem do europejskiej kasy i zarazem obrzydzeniem do wartości, które doprowadziły do  stworzenia Unii Europejskiej. Unia Europejska nie może być tylko sejfem z kasą, ale musi być ugrupowaniem reprezentującym  wspólne wartości, inaczej to nie ma sensu. Oczywiście podstawowy zarzut do wyborów korespondencyjnych. Jest taki jest taki, iż nie są one tajne. Komisja gminna, utworzona na mętnie opisanych w ustawie zasadach będzie wiedziała od kogo jest to głos, gdyż musi sprawdzić prawdziwość i zgodność nPESEL z listą wyborców.

Śmiech wzbudza straszenie więzieniem za zniszczenie karty wyborczej. A co z dopiskami, ustawa nie precyzuje. Można więc pisać, iż „Duda jest idiotą”, do czego szczerze zachęcam! Zachęcam także do tworzenia innych dopisków, wierzę, w twórczy instynkt, ale tak naprawdę, to zostań w domu na wybory, nie uczestnicz  w tym pisowskim cyrku

Wielu z nas nie przestraszyło się represji komunistycznego reżimu, tym bardziej nie przestraszy się gróźb pisowskiej soldateski. Możecie nas pocałować z cztery litery. Jarosławie Kaczyński. Ustawa zawiera wiele elementów, które muszą być rozstrzygnięte przez marszałka Sejmu. Ustawa także zakłada, iż głosuje Polonia, trudno powiedzieć jak to będzie wyglądało. Głos odsyła wyborca na własny koszt. A może zanosi do skrzynki w konsulacie? Może przy kościele św Ferdynanda w Chicago, gdzie proboszczem jest partyjny funkcjonariusz PiS ulokowana zostanie specjalna skrzynia.

Powiem szczerze, iż przeprowadzenie tych wyborów jest mało realne i zobaczymy , czy w ogóle one się odbędą. Na razie pisowski bubel prawny trafi do Senatu, który ma 30 dni na  rozpatrzenie tego prawniczego dziwactwa.

Możliwe jest, iż PiS tak spieszy się z tymi wyborami, gdyż zdaje sobie sprawę z tego, iż za kilka miesięcy rozpocznie się koszmarny kryzys. PiS zmarnował wiele pieniędzy oraz rozkradł, teraz zabraknie ich dla poszkodowanych kryzysem. Kaczyński wie, iż to ostatni moment, w którym może jakiekolwiek wybory jeszcze wygrać.

Andrzej Jarmakowski