Rola Kaczyńskiego w aferze hejterskiej

0
335

Posłowie Koalicji Obywatelskiej zorganizowali dzisiaj w Sejmie  niezwykle ważną konferencję prasową.  

– Jarosław Kaczyński odgrywa rolę quasi-dyktatora. Pamiętajmy, że Kaczyński bardzo często mówił, że jego rząd i politycy PiS będą tropić układ. Paradoks całej sytuacji polega na tym, że PiS żadnego układu nie znalazł, ale kolejne układy stworzył – mówił na konferencji prasowej Cezary Tomczyk. Polityk PO skomentował dzisiejszy tekst “Gazety Wyborczej”, która opublikowała odpowiedź prezesa PiS skierowaną w lipcu 2019 r. do hejterki Emilii Sz.

To rzeczywiście sensacyjna wiadomość, słynna już hejterka „Emi” korespondowała bezpośrednio z Jarosławem Kaczyńskim, osobą, faktycznie sprawującą władzę w Polsce.

Moim zdaniem jest możliwym, aby, skoro z hejterką korespondował sam Jarosław Kaczyński, o działaniach zorganizowanej grupy przestępczej w Ministerstwie Sprawiedliwości nie wiedział Zbigniew Ziobro.  Teraz okazuje się, iż prezes PiS osobiście korespondował z osobą, która prowadziła akcję hejtu skierowaną przeciw niepokornym sędziom, zaniepokojonych likwidacją trójpodziału władzy.

To wiadomość zupełnie niesamowita. Emi posługiwała się kłamstwem, pomówieniem, a to czyny zabronione.  Polski dyktator Jarosław Kaczyński uczestniczył w działalności przestępczej. Oczywiście słuszne jest domaganie się ujawnienia pełnej korespondencji Jarosława Kaczyńskiego z hejterką.

Dodajmy od siebie, iż kpiną jest to co o dochodzeniu, w sprawie mówi Zbigniew Ziobro. O śledztwie można mówić tylko w przypadku, gdy prowadził je prokurator niezależny od Ziobry. Drwiną z ludzkiego rozumu jest opowiadanie Ministra Sprawiedliwości, iż wyłączył się ze śledztwa.

Posłuchajmy konferencji prasowej na ten temat.

Foto: tvn24.pl

Wideo: @Platforma News