Rafał Trzaskowski kandydatem PO na prezydenta Warszawy

0
296

Młody polityk Platformy Obywatelskiej, Rafał Trzaskowski będzie kandydował w wyborach samorządowych.  Trzaskowski, mamy nadzieje będzie kandydatem zjednoczonej opozycji. PiS jest partią, która pragnie centralizacji, występuje przeciwko obywatelskości.

Wybory samorządowe, będą bardzo ważne, również w Warszawie.

W trakcie konferencji prasowej Rafał Trzaskowski powiedział, że Warszawa, potrzebuje zmiany, ale ostatnia zmiana jaką potrzebuje Warszawa, to pisowska „dobra zmiana”. Warszawa nie potrzebuje cenzury w kulturze, nie potrzebuje likwidowania dopłat do „in vitro”. Warszawa nie potrzebuje tego ideologicznego bagażu jaki niesie ze sobą PiS, w postaci narzucania  obowiązującego światopoglądu.

Miasto potrzebuje jednak nowego spojrzenia, kogoś młodego, kto mieszka w tym mieście, korzysta również z komunikacji publicznej oraz roweru.

Rafał Trzaskowski zalicza się do grona najzdolniejszych polskich polityków.Rozumie, że metropolia warszawska może odgrywać ważną rolę w tej części Europy. Warszawa jest miastem sukcesu, rozwija się tutaj wiele prywatnych biznesów.Zdaniem władz jest działanie na rzecz ułatwienia tego sukcesu miasta i jego mieszkańców.

 

Za rok w wyborach samorządowych Polacy po raz pierwszy będą mogli wypowiedzieć się na temat rządów PiS. Z tego powodu, wybory samorządowe za rok będą niezwykle ważne. Wybory te będą także głosowaniem za Polską samorządną, obywatelską, a nie podporządkowaną jednej partii politycznej, jak widzi to PiS.

Opozycja ogłosi program dla Warszawy, jak i dla wszystkich regionów Polski.

Wideo: Platforma Obywatelska

Foto: Polityka

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: