Rację w tej kampanii miała Klaudia Jachira

2
155
Ulotki wyborcze Klaudii...


No i dobiegła końca kampania wyborcza. Teraz głos mają wyborcy, Niestety nie spodziewam się w niedzielę dobrych wiadomości. Nie była to dobra kampania ze strony opozycji. Odnoszę wrażenie, iż w trakcie kampanii unikano nazywania rzeczy po imieniu. Pozwolono sobie narzucić pisowski sposób prowadzenia narracji. Jedna kandydatka Koalicji Obywatelskiej, Klaudia Jachira spotkała się ze wściekłymi atakami ze strony PiS. Domagano się od niej rezygnacji z kandydowania. PiS rościł sobie prawo do decydowania o tym, kto z opozycyjnej strony ma prawo do kandydowania i wypowiadania się. Powiem szczerze, zgadzam się z Klaudia Jachirą, także z tym, że nie godziła się na pisowski sposób narracji o rzeczywistości. PiS z katastrofy smoleńskiej, uczynił przedmiot drwin. Stało się to za sprawą Antoniego Macierewicza, kompletnego pisowskiego idioty, który ośmieszył badanie przyczyn katastrof lotniczych.W ostatnich latach mieliśmy rozmaite wybuchy, wybuchowe parówki i inne osiągnięcia, jego Komisji, Podkomisji, jakkolwiek nazywać tę zbieraninę międzynarodowych palantów.

Tak samo słusznie Jachira nie godziła się na pisowską politykę historyczną, nie godziła się na pisanie historii od nowa. Historia stała się przedmiotem manipulacji, obóz rządowy stara się pisać historię od nowa.  Polskie kłamstwo historyczne stało się podstawą polityki PiS, wiara w to kłamstwo stała się  dla PiS wyznacznikiem patriotyzmu.

Jachira miała odwagę zadrwić sobie z tego zakłamanego przekazu historycznego, co spowodowało wściekłe ataki na nią.  Zobaczycie jaki problem PiS będzie miał z Tokarczuk, oj, zobaczycie, choć to Ona, a nie pisowscy gadacze, kształtować będą obraz polskiej historii i naszych dziejów. Ona kształtować będzie sposób patrzenia na tę historię.

W trakcie kampanii Jachira odwoływała się do podstawowych liberalnych wartości, na których zbudowana została gospodarka i demokracja. Dlatego dostanie mój głos.

I na koniec, ponieważ Napoleon miał rację, stwierdzając.iż prawda nie obraża, to Wałęsa miał rację w sprawie Kornela Morawieckiego!

Oba wideo: @Klaudia Jachira

2 Komentarze

  1. Na kolejne kpiny z Klaudii Jachiry (typu syjonisci do Syjamu) na temat jej filmiku o aferach odpowiedział ważny człowiek zaangażowany w sprawę: Klaudia ma 120% racji.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: