Pytanie w sprawie Pagasusa

0
86


Rząd nie odpowiedział na pytania dotyczące stosowania przez polskie służby specjalne. oprogramowania szpiegowskiego Pegasus. Powstały w Izraelu program, wcale nie jest jedynym oprogramowaniem umożliwiającym zaawansowaną obserwację osób  posługujących się smartfonem. Za pomocą programu podsłuchiwać można wybrane osoby, znać ich aktualne położenie, Rząd bez nakazu sądu może śledzić i obserwować. Smartfon może zamienić się w doskonałe urządzenie podsłuchowe.

Z informacji dotyczących sum jakie zapłacono za program, można wnioskować, iż umożliwia on śledzenie i stałą zaawansowaną iwiligację. Około 150 osób. Niektórzy dziennikarze dziwili się, że nagle, gdy przygotowywali jakaś publikację, informacje na ten temat, dzień, dwa wcześniej w dziwnej formie ukazywały się w internecie.

Do jasnej cholery, czy wy wszyscy jesteście stuknięci? Czego się spodziewaliście? Tego, że państwo PiS będzie przestrzegać prawa? Oczywiście, zakupili ten program i podsłuchują kluczowe osoby. Państwo PiS jest instytucją przestępczą, z natury rzeczy. Działając na rzecz demokracji i wolności musimy liczyć się z tym, że będą nas podsłuchiwać.  95% rzeczy nie ma znaczenia, tylko niewielka część informacji winna być ukryta przed gumowym uchem państwa PiS. Niestety istnieją sytuacje, kiedy smartfona się nie używa i już, albo na spotkaniu demobilizuje to urządzenie, wyciągając odpowiednie karty. Jak wiem, że to znacznie więcej kłopotu, ale trudno nie ma co biadolić. Przecież nikt z Was nie oczekiwał, że Mariusz Kamiński jest uczciwym człowiekiem! Nie, to pospolity bandyta, jak mawiał Władysław Gomułka, człowiek o mentalności alfonsa. Tak, w Polsce mamy do czynienia z władzą bandycką, z bandyckim państwem i trzeba uważać. I tyle.

Oczywiście PiS nigdy nie odpowie na pytania dotyczące Pagasusa.  Samemu, jak nie chcemy, aby pewne informacje nie wyciekły, narzucić sobie należy pewne ograniczenia, muszą one wejść w krew.  I tyle. Nie jestem zaskoczony tym, iż państwo PiS używa tego systemu. To naturalna konsekwencja bandyckiej mentalności liderów państwa PiS. Jakoś w czach komuny mimo podsłuchów, śledzenia itp bezpieka nigdy nie znalazła naszej drukarni. Można dać sobie radę, można!

To ciekawe, że ślady po Pegausie w Polsce, wykryła kanadyjska organizacja zajmująca się ochroną praw obywatelskich. Pokazuje to jak ważna jest międzynarodowa współpraca ludzi dobrej woli, w tej dziedzinie.

Foto: bankier pl

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: