Pytania i wątpliwości w sprawie afery śmigłowcowej

1
445

Posłowie Platformy Obywatelskiej Marcin Kierwiński, Cezary Tomczyk i Mariusz Witczak, złożyli wniosek do Ministra Obrony Narodowej, w którym zwracają się z prośbą o udostępnienie pełnej dokumentacji w sprawie przetargu na zakup śmigłowców dla wojska. Celem kontroli jest zbadanie wpływu na przetarg Wacława Berczyńskiego, byłego przewodniczącego Komisji smoleńskiej przy Ministerstwie Obrony Narodowej. Politycy PO zwracają uwagę na kłamstwa prokuratury w Polsce na ten temat. Prokuratura kłamie, mataczy nic nie robi.  Berczyński zaś mówił, iż fakt, że pracował dla Boeinga, co upoważnia go do wglądu w polskie dokumenty przetargowe, co jest już aberacją umysłową. Tymczasem Berczyński w USA udziela kolejnych wywiadów, opowiada piramidalne brednie.

Politycy zapewniają, iż wyjaśniać będą aferę śmigłowcową do końca i nie odpuszczą.  Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej jaka odbyła się przed sidzibą Ministerstwa Obrony Narodowej.

Foto: Avia.pro

Wideo: platformawideo

1 Komentarz

  1. Berczyński oczywiście się kompromituje o zawsze w sprawie smoleńskiej. Jego pokazywanie teraz jako specjalisty od śmigłowców jest po prostu żenujące! Niemożliwe jest, żeby człowiek mówiący absurdy w jednej sprawie – w drugiej są fachowcami. Prawdziwy ekspert wie jakie są granice jego wiedzy i jak się należy zachowywać.
    Jest to generalnie zasada działania tych ludzi: najpierw ubliżanie nam, a potem “fachowe” wypowiedzi na każdy temat. Zabawa w dobrych i złych policjantów. Z nami i za nasze pieniądze.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: