Przykład manipulacji i kłamstwa pisowskiej telewizji

5
261

Na naszych łamach wielokrotnie prezentowaliśmy nagrania Klaudii Jachiry, aktorki z Wrocławia, celnie punktującej obłudę i kłamstwa Prawa i Sprawiedliwości. Artystka zaniepokojona była łamani Konstytucji przez  polityków PiS, zlikwidowania w Polsce trójpodziału władzy. Aktorka, której nagrania zdobyły sobie wielką popularność, oglądały je dziesiątki tysięcy ludzi stała się ważną postacią opozycji,  broniącej polskiej demokracji, świewckiego państwa.

PiS nie znosi niezależności, ugrupowanie to pragnie podporządkować sobie wszystkie dziedziny życia.  Klaudia Jachira stała się przedmiotem szykan ze strony władz. Jej popularność uznano za zagrożenie. Była wzywana na policję, prowadzono przeciwko niej fikcyjne, absurdalne dochodzenia. Aktorka stała się także przedmiotem hejtu. Atakowano ją w niewybredny sposób. Pisowscy hejterzy, wysyłali ją na cmentarz, stosowali wobec niej groźby karalne.

Aktorka  nakręciła filmik, czytając hejterskie wpisy jakie otrzymała. Telewizja publiczna, Kurwizja Jacka Kurskiego wykorzystała ten film, jednak nie w kontekście hejtu, tylko przytoczyła hejterskie wypowiedzi nadesłane do Jachiry, jako jej własne.  Manipulacja oczywista. Kurski złapany został na rękę. Widz oglądający Wiadomości Kurwizji otrzymał, nieprawdziwy, zmanipulowany materiał. Tak jest każdego dnia, Telewizja TVPPiS posługuje się kłamstwem, manipulacją. Tak było w przypadku prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Telewizja Publiczna szczuła przeciwko niemu miesiącami, tworząc atmosferę, w której możliwym było morderstwo prezydenta Gdańska. Telewizja Publiczna stała się szczujnią. Z materiałów Radiowej Agencji Informacyjnej korzystają także niemal wszystkie polonijne rozgłośnie radiowe. Wszystkie one uczestniczą w manipulacjach publicznych mediów, o czym nie zapominamy.  Nadejdzie czas rozliczenia was z podłości, które czynicie. Na Klaudię Jachirę będziemy mogli głosować także w Chicago, do czego zachęcamy.

Wideo: @Klaudia Jachira

Foto: Radomianie dla demokracji.pl

Andrzej Jarmakowski

5 Komentarze

  1. TVP – telewizja propagandowa, hejterska, partyjno-rządowa, kłamliwa, obrzydliwa…
    To, co oni robią, jest niegodne i podłe.

    • I dlatego wrzeszczą ci złodzieje: łapaj złodzieja. Klaudia Jachira jest dla nich groźna, bo jest uczciwa, asertywna, konsekwentna i wszechstronnie uzdolniona. Rzadko kiedy są tacy kandydaci, których chcę wspierać wszechstronnie. A, że jeszcze jest z Wrocławia i młoda (zawsze się martwiłem, że młodzi nie podejmują walki)…

  2. A kto ogląda reżymową kurwizję, gdzie jad nienawiści ciągle się sączy z ust skundlonych dziennikarzy.

    • Trzeba monitorować jak fałszuje się wybory lejąc takie ścieki w głowy “zwykłych ludzi”. Po prostu, żeby umieć z tym walczyć, a szczególnie zapobiegać w przyszłości. Normalnie człowiek by sobie nie wymyślił, żeby to to nazywać najlepszą demokracją itp. Nie wszyscy muszą to robić, ale działacze i ludzie mediów – koniecznie.

  3. Coraz więcej ludzi na antenie TVN-u i Polsatu domaga się ograniczenia propagandowych wystąpień pisowców. Nie dość, że bezprawnie, w sposób chamski, bezczelny zagarnęli publiczną telewizję i uczynili z niej propagandową szczekaczkę, to jeszcze starają się zawładnąć w miarę niezależne telewizyjne stacje.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: