Przerwane tournée Wiśniewskiego

6
617

Polskie media plotkarskie, prasa oraz portale internetowe publikują informacje o przerwaniu trasy koncertowej Michała Wiśniewskiego i zespołu ich Troje. Trasę przerwano natychmiast po pierwszym koncercie w Nowym Jorku.

W oświadczeniu zespołu oraz Michała Wiśniewskiego, czytamy, że byli oni szantażowani finansowo przez organizatora trasy Krszysztofa Zakretę, znanego polonijnego impresaria. Wiśniewski w swoim oświadczeniu nie pisze nic na czym szantaż miałby polegać. Nie udało nam sie także skontaktować z Kszysztofem Zakretą i poznać jego wersję wydarzeń.

Trzeba pamiętać, że lista skandali związanych z zespołem Ich “Troje” jak i lista pretensji pod adresem polonijnych impresariów jest gruba jak encyklopedia ‘Britanica”.

Na portalu spłecznościowym facebook nadal funkcjonuje strona promująca koncert zespołu “Ich Troje” w Chicago w Copernicus Center zaplanowany pierwotnie na 14 września.

Finansowych skandali nie było, kiedy imprezy organizował legendarny polonijny impresario Jan Wojewódka. Jego zlote lata przerwał stan wojenny.

Wisniewski w oświadczeniu stwierdza, że został on odwieziony na lotnisko i tyle. Polonijna przygoda skończyła się zanim na dobre się rozpoczęła.

O Wiśniewskim z pewnością jeszcze usłyszymy, może on mieć przecież nową zonę, dietę cud , może zmienić kolor włosów.

Foto: Prywatne Archiwum | Koncert Ich Troje – Copernicus Center – 02/10/2007 – Chicago

 

Następnie nadeszły informacje, że powodem odwołania trasy był brak kontraktu oraz kwestie finansowe. Wygląda na to, że organizator, który wcześniej organizował dwie tury po poloninych “tanzbudach” nie sprostał finansowym oczekiwaniom niektórych członków  zespołu. “Ich Troje” nie gromadzi już takiej licznej publiczności, Polonii także mniej. W sumie zaś strata niewielka, całą sprawą może się interesować co najwyżej kilka polonijnych plotkar.

 

 

Keywords: ich troje, koncert chicago, ich troje koncerty, ich troje trasa koncertowa, michal wisniewski, krzysztof zakreta, christopher entertainment, michal wisniewski usa, usa, ich troje skandal

 

6 Komentarze

 1. Gdyby Pan miał zamiar kiedykolwiek jeszcze coś napisać, proszę pisać rzetelnie. Nie po pierwszym koncercie a po drugim to po pierwsze, po drugie z pewnością nie ma stronie pana Zakrety reklamy koncertu w Chicago. A po trzecie nie zna mnie Pan więc o moich żonach proszę się nie wypowiadać.

  • michas , wiecej szacunku dla polonii a nikt cie nie bedzie na lotnisko odwozil…pozdrawiam

 2. Szanowny Panie!

  Panie Wiśniewski, wiele polskich gazet pisze, że Pana trasa koncertowa po tzw. polonijnych estradach przerwana została po pierwszym koncercie. Nie interesuje mnie to, czy po pierwszym, czy po trzecim lub drugim, fakt jest taki, że została przerwana. Pan w opublikowanym oświadczeniu rzuca poważne oskarżenia pod adresem organizatora pana estradowej wycieczki. Mówi Pan, że był pan szantażowany! To poważne oskarżenie, którego nie popiera Pan w żaden sposób. W USA za szantaż grozi długoletnie więzienie. Tak ciężkie oskarżenia rodzą plotki, od których huczy w Chicago.

  Mnie nie interesuje jak Pan leciał do Gary w Indiana, aby zobaczyć chałupę Michaela Jacksona, czy korzystał Pan z latawca, balonu, czy F-23 lub z helikoptera. Chciałbym jedynie, aby w momencie kiedy publicznie rzuca się ciężkie oskarżenia chociaż słowem wspomnieć dlaczego? Cóż takiego strasznego się stało? Zakreta pana głodził, nie dał papu, ani wody?

  W moim krótkim tekście nie ma nic pesonalnego o pańskiej żonie. To jedynie nawiązanie do tego jak znakomicie potrafił Pan sprzedać każdy skandal, lub wydarzenie wokół siebie, stąd i żona i dieta. Tym razem nie sprzeda Pan nic, przynajmniej w Chicago pozostanie pusta sala. Mam nadzieję, że przynajmniej w Polsce nikt Pana nie szantażuje i może Pan zyć spokojnie, czego serdecznie życzę.

  Andrzej Jarmakowski

 3. Żałość imienniku mojego ojca polega na tym, że jesteś negatywnie nastawiony do osoby, której nie znasz. Masz w sobie “autorytet” wpisany przez historię, w której uczestniczyłeś. Szufladkujesz wszystkich na podstawie doniesień jak SB. Niczym się od nich nie różnisz. Mógłbyś oczywiście ze mną porozmawiać telefonicznie ale najwyraźniej nie chcesz.

 4. Zakreta juz kiedys donosil do imigration na Bajora, czyli powtorka z rozrywki. Pozdrawiam Pana, Panie Wisniewski

 5. A kto to jest ten Michał Wiśniewski? Co on śpiewa??Mnie by interesowało jakie piosenki śpiewa, nie kojarze go z niczym. On jest piosenkarzem , czy tak zwanym celebrystą? Bo piosenkarza ocenia się za jego utwory, ja nigdy nic jego nie słyszałem. A celebrysta , to jest znany z tego, że jest znany. No i to właśnie jest Michał Wiśniewski, znany z tego , że jest znany. A i jeszcze z tego, że mieszkał w domu dziecka, co spowodowało , że jest cyniczny, emocjonalnie całkowicie zimno wypalony, dlatego też tak zmienia żony , bo nie jest zdolny do głębszego związku emocjonalnego, tylko powierzchowny glanc i buzery.

Comments are closed.