Przemysław Czarnek, idealny niszczyciel Kaczyńskiego

0
349

Poseł PiS Przemysław Czarnek, który ma wkrótce zostać Ministrem Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, w minioną sobotę złożył wizytę u swojej przebywającej w szpitalu babci. Odwiedziny u chorych na covit-19 są zabronione, ale Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie, dla byłego wojewody zrobił wyjątek. Dwa dni później poseł poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Teraz w szpitalu jest ognisko pandemii i chorych jest 90 proc. pacjentów i personel oddziału.

Moja koleżanka Basia Skórzewska napisała:”Mój Ojciec umierał na pulmonologii w Opolu — sierpień 2020, nie mogłam Go odwiedzić, pożegnać, choć wiedziałam, że to Jego ostatnie dni… a to coś, ten funkcjonariusz KUL, mógł… Jego ból był większy niż mój?! TFU- na tych osobników, którzy myślą, że są PONADPOLAKAMI!”

Tymczasem prezes zorganizowanej grupy przestępczej faworyzuje swoją nową zabawkę personalną i po miesiącach podejmowania decyzji wydał komunikat, że Przemysław Czarnek będzie ministrem PiS-u.Jest idealny dla partii i jego prezesa. Ma tytuły naukowe katolickiego uniwersytetu, jest zaślepiony faszyzmem i wiarą, ma cechy nadczłowieka rasy panów, śmiało i z odwagą bezczelnego chama prezentuje swoją służalczość i oddanie partii.Idealny niszczyciel Polski, a więc nadzieja Kaczyńskiego.

Ten wychowany na parafii przez księdza poseł ma być ministrem, aby wymyślone partyjne wojny ideologiczne przenieść na dzieci i młodzież, na środowiska naukowe i nauczycieli.Czy zatem zamiast nauki będziemy mieli wiarę w cuda?Czy zamiast tolerancji i otwartości w szkołach zapanuje teraz przemoc i modlitwa?Tymczasem zbliża się Dzień Edukacji Narodowej, dla mnie to święto wdzięczności za pobrane nauki. Jednak, może to być ostatni taki dzień. Czy więc świętować, czy protestować?

Z pewnością czekają nas w szkołach i na uczelniach już tylko dni faszyzmu, przemocy i modlitw, dni bredni, kłamstw, oszustwa i propagandy. Będą to dni pogardy dla kobiet, zaślepienia partyjnego i przemocy, nawet w stosunku do dzieci, a więc „dni Kaczyńskiego” realizowane przez Czarnka.Hej tam! Fundamentaliści czarnej faszystowskiej zarazy Kaczyńskiego! Zbigniewie Ziobro, Jarosławie Szymczyk!

Dlaczego Przemysław Czarnek jeszcze nie siedzi? Czy to jest ten układ o solidarności w bezkarności?Kodeks Karny. Art. 160. Narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu§ 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.Czekam, na postawienie zarzutów byłemu wojewodzie lubelskiemu za złamanie obowiązujących procedur w szpitalu i narażenie pacjentów oraz personel na utratę zdrowia i zagrożenie życia.Tymczasem zapraszam, mimo pandemii, do wszelkich rodzajów protestu przeciwko kpinom PiS-u z nauki i edukacji.

Adam Mazguła