Propaganda wyborcza w TV TRWAM powala

0
150


Nagranie powala z nóg. Przykład niebywałej agitacji wyborczej  z wykorzystaniem dzieci. Teraz wiecie dlaczego Tadeusz Rydzyk otrzymuje miliony od rządu PiS. Ano dlatego, że Kościół Toruński stał się wyborczym naganiaczem dla Prawa i Sprawiedliwości.  Stał się instytucją intelektualnie łajdacką. Nagranie z TV TRWAM zwala z nóg. Prawda jest taka, że Polska nadal znajduje się w kryzysie demograficznym, program 500+, zgodnie z tym cio przewidywano wcale nie poprawił dzietności.

eKsiadz wspomina o piórnikowym, zapominając, o czym pisaliśmy na naszych łamach że przeciętna wyprawka kosztować będzie 1700 złotych.Ksiądz w tym przypadku jest komisarzem d/s propagandy państwa PiS. Miliony dla Rydzyka stanowią zapłatę za usługi propagandowe, za to, iż propaganda wyborcza podlana zostaje sosem religijnym. Ten zatruty owoc sprzedawany jest jako Prawda Objawiona.  Jako Prawda Objawiona, sprzedawane jest zwyczajne, ordynarne kłamstwo.

Nic dziwnego, że w ostatnich tygodniach Morawiecki, przekazał Rydzykowi kolejne miliony na park wodny. Propaganda kosztuje, duchownemu trzeba zapłacić z budżetu kolejne miliony.

Słuchając tego księdza człowiekowi zbiera się na wymioty.Nagranie jednak pokazuje prawdziwą naturę państwa PiS. Obrzydliwość.

Foto: Hollex.pl

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: