Prokurator, czy generalny przestępca kraju?

7
5011


Jeżeli 28 grudnia opublikowano wywiad i część kompromitujących informacji o Zbigniewie Ziobro, a już następnego dnia, bez wyjaśnień, oświadczeń, konferencji czy dymisji, zablokowano dostęp do strony internetowej z tymi wiadomościami, a osoba, która obiecywała kolejne dokumenty leży w szpitalu i po pobiciu walczy o życie, to jak to nazwać?

Czy nie wygląda to tak, że Zbigniew Ziobro nie będzie się przed nikim tłumaczył, bo posiada grupę przestępczą do siłowego wymuszania posłuszeństwa i bezwzględnego wyrównywania rachunków?

Kim jest Zbigniew Ziobro?

Prokuratorem, ministrem sprawiedliwości, sędzią, posłem?

Czy też może najbardziej wpływowym przestępcą w kraju, który może zorganizować napad, pobicie, może też zlecić okrutniejsze zadania, wydatkować dowolne kwoty finansowe na co chce i zorganizować w ministerstwie sędziowską grupę do szkalowania prawników?

Gangsterem, który może zdemolować system prawny w kraju, podporządkować sobie prokuraturę, sądownictwo i służby specjalne państwa, wyprowadzić Polskę z UE? – wszystko?

Nie wiem, ile jest prawdy w tych wszystkich przekazach internetowych, ale jeśli tylko ziarno, to wobec milczenia zastraszonej opozycji i dziennikarskiego tchórzostwa, jako obywatel naszego kraju domagam się wyjaśnień od tej zamordystycznej i pełnej pychy władzy.

Adam Mazguła

wideo: Youtube.com/Zbigniew Stonoga

7 Komentarze

    • Panie generale, to najlepszy dowód, że boją się Pana ,bo mówi Pan niewygodną
      dla nich prawdę. Proszę nie rezygnować, nie poddawać się. Kiedyś muszą za wszystkie bezecenstwa odpowiedzieć.

  1. Panie generale, czy pan może nas jakoś obronić przed przymusowymi szczepionkami , 5 G i zamordyzmem, wprowadzonym przez rząd ale w szczególności przez ministra Szumowskiego i rozliczenia go z kontraktów z wielką farma. Jedyna nadzieją narodu jest w wojsku. Mamy nadzieję że staniecie po stronie narodu

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: