Program PiS, kradnij i daj kraść naszym!

0
562


Klaudia Jachira, w nieco satyrycznej formie przypomina, iż minęło już nieco czasu od momentu, kiedy ujawniono aferę gruntową premiera Mateusza Morawieckiego. I co? Czy toczy się jakieś dochodzenie dotyczące tego jak to się stało, iż młody radny Morawiecki za grosze kupił działkę, która potem warta była wiele więcej? Ot tak sobie poszedł i kupił.  Premier  nadal sprawuje urząd, zaś na działce może powstanie „Pinokio Plaza”? Kto wie, zobaczymy. Popatrzcież,  to tylko jedna z wielu spraw, w których państwo polskie ogłosiło kapitulację. Prokuratura także nie chciała się zajmować działką spółki „Srebrna”, na której miał stanąć imponujący wieżowiec Kaczyńskiego. Austriacki powinowaty prezesa, też kasy jak nie dostał, to nie dostał. Może sobie biegać po sądach. Senator Bierecki – ten od SKOKów, też może spać spokojnie.  W ogóle politycy PiS, przekonuje sprawa radomska, mają zamiłowanie do kupowania działek, przez które potem przebiegają ważne drogi.  Ludzie tracą dorobek życia, ale co tam!

Można sobie kupować odpowiednie ustawy, bezkarnie spuszczać łomot urzędnikom państwowym, o czym przekonuje nas afera KNF!

Właśnie na wolność wyszedł Bartłomiej Misiewicz, ulubieniec Antoniego Macierewicza i ojca Tadeusza Rydzyka!

Widzimy, iż po to Prawu i Sprawiedliwości potrzeba była reforma sądów i Prokuratury, poddanie ich partyjnej kontroli, aby mogły też stworzyć parasol ochronny nad przestępczymi działaniami gangsterów z mafijnej rodziny Prawa i Sprawiedliwości.

Odbywała się w trakcie weekendu konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości. Wystąpił na niej herszt tej bandy, czyli Jarosław Kaczyński. Mówił o potrzebie zatrzymania tej ofensywy zła. Gdyż dla mafijnej partii Kaczyńskiego wizja prokuratury, nie podlegającej partyjnej kontroli to czarny sen. Przecież, gdyby doszło do utraty kontroli nad Prokuraturą, to Kaczyński, Brudziński, Suski, Bierecki, Kamiński, Ziobro, prezydent Duda i wielu innych trafić mogłoby do pierdla. Dlaczego trzeba zatrzymać tę ofensywę zła. Program Partii Kaczyńskiego streścić można krótko: kradnij, i pozwól kraść naszym! Tych naszych jest całkiem sporo w spółkach skarbu państwa, w firmach komunalnych i na wielu innych posterunkach, na przykład w „Kurwizji”.

Dlatego nie spodziewam się, iż obecnie pisowskim mafiosom stanie się krzywda. Ziobro zadba o ich interes i bezpieczeństwo. Ta cała gadanina o Polsce, to tylko ściema, która stanowić ma ideową podbudowę do tego, aby państwo było parasolem ochronnym dla pisowskich gangsterów. Cała bzdurna gadka o konfliktach światopoglądowych, o gejach i innych, służyć ma temu, aby państwo chroniło Biereckiego ze SKOK Wołomin, aby chroniło Kamińskiego i księży pedofilów. Ci się na ambonie, oddadzą dług!

Foto: Radio Maryja

Andrzej Jarmakowski

Wideo: @Klaudia Jachira

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: