Próby legalizacji perfidnego hejtu

3
325
Ulotki wyborcze Klaudii...

Ten tytuł to sklejanka z wypowiedzi marszałka Karczewskiego o wystawieniu Klaudii Jachiry przez Koalicję Obywatelską jako kandydatki na posłankę do Sejmu oraz jednego z hejtujących ją na fejsbuku. To ten sam styl i ładnie się komponuje. Kiedy pierwszy raz o niej usłyszałem w kontekście Nowoczesnej też twierdzono o niej dziwne rzeczy.

Ponieważ jest to kolejne działanie także przeciwko mnie, który uważa Klaudię za bardzo ciekawe zjawisko artystyczno-polityczne. Wielokrotnie pisałem, że świetnie formułuje problemy i że naprawdę trzeba bardzo poważnie brać to, co mówi satyryk poważnie. Dodatkowym jej atutem jest młodość (31 l.), bo przecież martwiłem się, że nie będzie miał kto przejąć walki z systemem, który nam się nachalnie serwuje, korzystając z poparcia ludzi o małej wiedzy i wymaganiach kulturalnych.

Nazywanie tego co robi kandydatka Jachira hejtem pokazuje niski poziom piszących i mówiących takie rzeczy. Znaczy, że nie mają oni za grosz samokrytycyzmu, ani umiejętności rozumienia wypowiadanych przez nią i siebie słów. Patrzą tylko jakby tu ją opluć, unikają jakiejkolwiek argumentacji i ma to nie być hejt. Jest to standardowe zachowanie hejterów pisowskich, zarówno płatnych jak i dobrowolców. Ilość łajdackich wręcz tekstów emitowanych przez te bandy po prostu przeraża porządnych ludzi. To nie są nigdy polemiki. To są zwykłe świństwa wykonywane przez nie wiadomo kogo. Czasem widać, że wręcz zza granicy. Hejt to angielskie hate, czyli nienawiść. Ta nienawiść jest wspierana wymachiwaniem krzyżami i różańcami!

Ci ludzie w ogóle nie rozumieją głębi miniprzedstawień Klaudii Jachiry. Jej specyficznej innowacyjności i wykorzystywania umiejętności zawodowych. Widać wyraźnie, że nie mieli kontaktu z językiem polskim w szkole, gdzie można by się dowiedzieć, że tego typu twórczość była zawsze. Jachira nigdy nie przekracza granic dobrego smaku i jest rzetelna. Hejt za to uprawiają politycy tacy jak Karczewski, telewizja i bandy internetowe. Twierdzenia, że TVN czy PO robią takie rzeczy to zwykły bełkot rezonerski. Już jako opozycja takie zachowania były dla tych ludzi normalką. PO ledwie się wtedy odwijała, co dziś okazuje się wielkim błędem.

Klaudia Jachira zażądała sprostowania bzdur wyemitowanym o niej przez Telewizję Polską. Ustawodawca nie przewidział takiej sytuacji, że publiczna telewizja będzie szkalować obywateli, więc nie może tego zrobić w trybie wyborczym. Będzie proces. Czas uzdrowić Telewizję Polską, walczę o prawdę – powiedziała. Rezonerka z USA od razu pisze, że TVN chyba miałem na myśli, jeśli krytykuję TVP. Oni naprawdę myślą, że ludzie to idioci i nie zauważają, że TVN stara się pełnić rolę telewizji publicznej, także z powodu skandalicznego zawłaszczenia TVP przez rządzących.

Jachira to ciekawa postać, uosabiająca najlepsze cechy ludzkie. Gdy tylko się pojawiła na liście warszawskiej, mimo że jest w Wrocławia (ja też trochę z Wrocławia) wiedziałem, że już nie muszę głosować zastępczo. To jest moja kandydatka, kandydatka starszego człowieka, który ma spore wymagania. Ani nie jest radykalna, ani kłótliwa. Jest po prostu asertywna, kulturalna i konsekwentna. A tego właśnie potrzeba posłowi.

Klaudię od dawna śledzę w internecie. Chcąc zwulgaryzować jej osobę nazywają ją jutuberką, podczas gdy ten serwis jest jedynie nośnikiem, jak każda telewizja. Chodzi tu też o szkalowanie. To, że bywają tam materiały byle jakie – nie znaczy w ogóle, że Kandydatka ma coś z nimi wspólnego. Jej występy są wysokiej jakości, co zauważają inteligentni ludzie. Stałem kiedyś koło niej (w plecaku miała słynną kukiełkę Prezesa) na placu Piłsudskiego obserwując świetne wystąpienie Pawła Kasprzaka, który namawiał do poszanowania przeciwnika. Nie myślałem, że się spotkamy w takich okolicznościach.

Kiedy napiszę coś pozytywnego o Klaudii Jachirze zaraz się pojawia jakiś troll lub idiota i próbuje mi wykazać, że idiotą jestem ja. Jak wiadomo nie jestem. Ja jestem osobą jawną o określonych kwalifikacjach. Na pewno moje poparcie jest coś warte, w przeciwieństwie do błota produkowanego przez te twory, które pełni rolę przeszkadzajek, ale też dowodu na to jak dzisiejsza władza walczy z co lepszymi ludźmi. Ww. osoby atakują z kont fałszywych, albo byle jakich: nie wiadomo kim są i skąd wywodzą swoje opinie, a właściwie obelgi. Korzystają z tego, że fb nie nadąża z kasowaniem takich…

Słynna już hejterka sędziów „Emi” korespondowała bezpośrednio z Jarosławem Kaczyńskim, osobą, faktycznie sprawującą władzę w Polsce. Zorganizowana grupa przestępcza w Ministerstwie Sprawiedliwości, pod okiem Zbigniewa Ziobry właściwie nie przeszkadza.  Wystarczy trochę zakrzyczeć. Przeszkadza – i dobrze – Klaudia Jachira. Tak więc – polecam tę kandydatkę ludziom z Warszawy i zagranicy. Na pewno wniesie dużo dobrego do Sejmu i nie dopuści do zamiatania pod dywan takich afer.

RAFAŁ WODZICKI

3 Komentarze

  1. Incydent z wegetariańskim transparentem na tle pomnika Państwa Podziemnego pokazał jak to na Klaudię Jachirę rzucił się tłum “patriotyczny”, ten sam co nie zauważył tych obelg, które cały czas emitują w jej stronę funkcjonariusze i wolontariusze PIS (innych nie pamiętam). To pokazuje jak umiemy szanować ludzi, którzy nie są schematyczni. Sam zresztą tego doświadczam i o tym piszę. Na te podłości – żadnej reakcji. Klaudia ma bardzo stonowane reakcje na te żałosne wystąpienia. Sugerowanie jej odwołania to jakby nawoływanie KO, żeby sobie w stopę strzeliła. Ja nawołuję do pobrania deczka kultury tych, co produkują te świństwa i wspierają bogoojczyźniane chamstwo od paru lat. Co fałszują wybory, rozpowszechniają nieprawdy pod szyldem prawdy, do której dąży Człowiek Wolności! Wychowany wśród akowców i syn matki-powstańca dalej popieram Klaudię Jachirę.

    • Coraz to jakiś idiota, zza węgła pisze takie rzeczy. Nie wiem po co redakcja to publikuje? Chamstwo to ma być demokracja? Wszyscy wiedzą co ja robię i dlaczego, a tłumaczyć się prostakowi, który nie ma nic do powiedzenia i nie rozumie, tylko trolluje- nie będę. Napędzacie trolli.

Comments are closed.