Proboszcz z Rychwała

1
7064

Nie pomogły krzyki, lamenty i płacze, a nawet wizyta u biskupa. Mowa o mieszkańcach Rychwała, którzy od lat skarżą się na swojego proboszcza. Według parafian, duchowny nie ma nic wspólnego z wiarą katolicką. Zamiast głosić Słowo Boże i pomagać najgorzej sytuowanym, ściąga z nich majątki i zniechęca do wiary.

 

To jeden z wielu przykładów jak lokalni księża terroryzują lokalną społeczność, a przy okazji grabiąc ich ściągają z nich spore pieniądze,  budując przy własny pokaźny majątek.

Proboszczowie, straszą piekłem grożą odmową udzielenia sakramentów co dla wielu mieszkańców małych miejscowości ma jeszcze znaczenie.

Dochodzi do przedziwnych sytuacji znane są nam przypadki, iż proboszczowie odmawiali pochówku zmarłych.  W przypadku Rychwała ksiądz życzy sobie 2800 złotych za pochówek.

Ksiądz twrroruzuje dzieci idące do komunii św.,  dzieci płaczą, ale rodzice się boją, że dzieci nie zdadzą egzaminu i nie zostaną dopuszczone do komunii.

Jak się tego słucha wierzyć się nie chce, że dzieje się to naprawdę. Zapraszamy do zoaczenia materiału wideo:

Wideo:

@WirtualnyKonin

Foto: Gmina Rychwał

1 Komentarz

  1. Znalezione w sieci: “Czego te kurwa dziady nie tkną to spierdolą.. potrafią spierdolić nawet coś.. czego spierdolić nie sposób.. Obsadzili LOT swoimi sługusami.. to teraz co co drugi samolot jest opóźniony albo odwołany.. Wyrazili zgodę na używanie pestycydów które na terenie UE są zakazane.. więc zaraz padną pszczoły.. Dorwali w swoje brudne łapska stadninę która przetrwała zabory i wojnę.. a rozjebali ją w rok.. Tylko tknęli dyplomacji.. i już jesteśmy niemal wyautowani z unijnej struktury.. Z armii zostały jakieś wióry.. a po lasach gania grupka amatorów i pokrzykuje jeb jeb jeb.. Rozłożyli na łopatki cały system edukacji.. a z policji zrobili sługusów którzy mają chronić im dupy.. o służbie zdrowia nawet nie wspomnę bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.. Z Parlamentu zrobili taką szopkę.. że niedługo turyści z całego świata zaczną się zjeżdżać.. aby na własne oczy to zobaczyć.. W ministerstwach siedzą oryginale słupy.. a premier się nie może nawet po dupie podrapać bez pozwolenia na piśmie z Nowogrodzkiej.. Z telewizji publicznej zrobili parodie.. gdzie nawet prognoza pogody jest przekłamana.. a już szczytem bolszewizmu jest zlecenie reformy wymiaru sprawiedliwości komunistycznym aparatczykom.. Kłamią.. manipulują.. oskarżają.. ujadają.. kwiczą.. dzień i noc uprawiają prostacką propagandę.. a to wszystko jakoby w imieniu całego narodu.. choć ponad 80 procent nigdy nie głosowało na ten antypolski twór.. Co to kurwa wszystko ma być tego nie wiem.. ale takiego burdelu nie ma na całej kuli ziemskiej!”

Comments are closed.