Prezydent ułaskawi Marka Falentę?

0
268

Media informują, iż po raz do akcji wkracza prawnicza „Duda pomoc”. Osoby zasłużone dla Prawa i Sprawiedliwości, nawet  jak złamią prawo, działają nielegalnie, zawsze mogą liczyć na pomoc prezydenta Andrzeja Dudy. Tak było w przypadku skazanego Mariusza Kamińskiego, skazanego przez sąd. Na pomoc prezydenta nie mogli liczyć ludzie niewinni skazani przez sąd, jak pan Komenda, przy czym tutaj, trudno mówić wyłącznie o sądowej pomyłce.

Obecnie dowiadujemy się, że prezydent wszczyna procedurę ułaskawieniową wobec Marka Falenty. Powiedzmy sobie szczerze. Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, w dużej mierze, dzięki nielegalnym działaniom Marka Falenty, gdy w restauracji Sowa i Przyjaciele dokonywano nielegalnych podsłuchów. W Polsce nie ma drugiej tak zasłużonej osoby dla Prawa i Sprawiedliwości. Bez nielegalnych podsłuchów, bez tej spreparowanej, pseudoafery z podsłuchami, PiS nie doszedłby do władzy, wielu aferzystów z PiS nigdy nie miałoby możliwości okradania Polaków.

Nic więc dziwnego, że do akcji musi wkroczyć ‘Duda pomoc” i ułaskawić tego kryminalistę, skazanego już prawomocnym wyrokiem.

Politycy Koalicji Europejskiej podczas konferencji prasowej zorganizowanej w parlamencie przekonywali, do organizowania akcji nacisku nacisku na prezydenta, gdyż prezydent do odważnych nie należy i może wystraszyć się reakcji społecznej na ewentualne ułaskawienie Falenty.

Gdy słyszy się o takich działaniach głowy państwa ręce opadają. Co tu komentować. Prezydent staje się obrońcą kryminalistów i przestępców, jeśli tylko jakoś zasłużyli się dla Prawa i Sprawiedliwości.

Pamiętajmy, że afera ta, do dnia dzisiejszego wyjaśniona nie została, nie wiemy kto tak naprawdę stał za Markiem Falentą.

Posłuchajmy konferencji prasowej na ten temat.

Foto: ms bigos

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: