Prezydent Trump helikopterem przetransportowany do szpitala

0
255

dBiały Dom nie udzielał wielu informacji na temat stanu zdrowia prezydenta Donalda Trumpa. Początkowo Biały Dom mówił, iż prezydent ma tylko lekkie objawy zarażenia koronawirusem. W ciągu dnia jednak sytuacja uległa pogorszeniu. Prezydent helikopterem przetransportowany został do szpitala Walter Reed w Waszyngtonie. Dowiedzieliśmy się od pracowników Białego Domu oraz od kampanii Trumpa, że prezydent cały czas miał gorączę, pojawiły się trudności z oddychaniem. Stan zdrowia pogorszył się na tyle, iż prezydenta helikopterem przetransportowano do szpitala. Prezydent ma być poddany także eksperymentalnej terapii, którą testowano do tej pory, na zaledwie 270 osobach.

Biały Dom informował, iż prezydenta przetransportowano dla bezpieczeństwa, jest to środek zapobiegawczy, ale osoby z kampanii prezydenta, nie ukrywały, w rozmowach z dziennikarzami, iż sytuacja jest poważna.

Biały Dom ma za sobą długą historię manipulowania informacjami i mówienia nieprawdy. 

Gdyby ta administracja funkcjonowała normalnie, lekarze z Walter Reed Hospital powinni poinformować Amerykę jaka jest sytuacja prezydenta. Na razie wiemy, iż nie jest to tylko, środek zapobiegawczy. Matactwo ze strony Białego Domu, nie jest niczym nowym, trudno być tym zaskoczony.

Kto jeszcze został zarażony, na razie wiemy o  dwóch senatorach oraz rektorze uniwersytetu Notre Dame. Chris Wallace z FOX News, prowadzący pierwszą debatę powiedział, iż prezydent na miejsce debaty przybył zbyt późno, aby poddać się testowi. 

AJ