Prawy do Lewego, 2-4 PM sobota 13 lutego WPNA 1490AM Chicago

2
505

antek wariatPRAWY DO LEWEGO. Dariusz Wiśniewski i Jacek Zieliński. Po co nowa komisja smoleńska? Czy nowa komisja ma być wygodnym narządziem politycznej walki i rewanżu? Czy nowy rząd chce postawić dawnych polityków PO, w tym byłego premiera i prezydenta, przed Trybunałem Stanu?

Barack Obama – jak przekonywał nas przez lata Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński – czekał na oficjalny telefon od polskiego rządu z prośbą o pomoc w śledztwie smoleńskim. Chodziło tylko o formalność. On sam, ze względów proceduralnych, nie mógł wyjść z taką propozycją, chociaż “aż się palił do pomocy”. Prezydent USA czekał z ręką na telefonie tyle lat. I nic. Donald Tusk i Bronisław Komorowski nie chcieli do Obamy zadzwonić. Wiadomo dlaczego. Nie chcieli wyjaśnienia katastrofy! Widocznie mieli coś na sumieniu! Ale teraz jest nowy rząd. Nareszcie! Dlaczego jednak Witold Waszczykowski i Beata Szydło nie wykonali jeszcze takiego telefonu do Obamy? Zamiast tego, Macierewicz powołał kolejną komisję smoleńską. Czy jej członkowie mogą coś dodać do swoich wcześniejszych oświadczeń o wybuchach na pokładzie tupolewa? Czy zamach zostanie przyjęty przez oklaski i kiwanie głowami?

Zapraszamy do audycji. Dyskusja ze słuchaczami. Trochę kłótni. Rozmowa z Cezarym Łazarewiczem. Dariusz Wiśniewski i Jacek Zieliński. Sobota 13 lutego, 2:00 – 4:00 PM (19:00-21:00 Polska) WPNA 1490AM Chicago. Przez internet: http://radiowpna.com/sluchaj-na-zywo/

2 Komentarze

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: