Prawie 70 tysięcy dla Banasia za współpracę z mafią

0
362


Mija już 45 dni od ujawnienia afery Mariana Banasia. Banaś nadal jest szefem NIK. Dzisiaj już wiemy, że Banaś nie tylko prowadził burdel razem z krakowskimi gangsterami. Wiemy, że do Ministerstwa Finansów wpuścił „mafię Vatowską”.

To kompromitacja państwa PiS, gdyż nie widać działań organów państwa w sprawie Banasia.  Dowiadujemy się, żę aby łatwiej było składać zeznania w sprawie Banasia, działania w sprawie prowadzić będzie prokuratura w Białymstoku.

To jednak nie wszystkie rewelacje. Okazuje się, że działania Banasia zostały bardzo wysoko ocenione przez premiera Mateusza Morawieckiego. Banaś otrzymał ponad 70 tysięcy złotych nagrody za swoją wspaniałą pracę.

Politycy PO otrzymali odpowiedź na interpelację w tej sprawie i jasno widać jak wysoką nagrodę Banaś otrzymał.

Banaś nadal jest prezesem NIK. Tak działa państwo PiS. Nagroda dla Banasia, to jedna z takich rzeczy,  gdy nie chce się wierzyć, że to dzieje  się naprawdę.

W dziejach wolnej Polski to pierwszy przypadek, gdy funkcjonariusz państwowy otrzymuje wysoką nagrodę za jawną, wręcz współpracę z mafią. Tego jeszcze nie przerabialiśmy. To nowość. PiS jakby mówił Polakom, że może wszystko, może współpracować ze zorganizowanym światem przestępczym, gdyż politycy PiS stoją ponad prawem.

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: